Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné nosiče Thule, Whispbar, Nordrive, Aguri

Whispbar s presahom Športový alebo relaxačný, na horách či pri mori, váš pobyt kdekoľvek môže byť rovnako pohodlný ako doma, so všetkým, čo k tomu potrebujete. Strešné nosiče totiž už nie sú príťažou ani neželaným exteriérovým doplnkom vozidla. Hoci zaťažiť ich môžete dôkladne, často až do 100 kg, s finálnym dizajnom vášho auta sa integrujú nenápadne až štýlovo.

Rafinované systémy strešných nosičov myslia na každý detail od praktického výkonu, cez rýchlostné (ne)obmedzenia, po komfort jazdy bez hluku až zníženie spotreby. K dispozícii v kompletných systémoch či s flexibilnými komponentmi, s jednoducho integrovateľnými doplnkami na prevoz akéhokoľvek nákladu, sa bez starostí prispôsobia aj vášmu vozidlu.

Strešný nosič pre každé auto

Akokoľvek batožinovo náročnú cestu máte vo výhľade, strešné nosiče vám umožnia absolvovať ju komfortne a bez starostí. Vďaka svojim technickým a praktickým vlastnostiam si svojich priaznivcov získali nasledovné značky, ktoré nájdete v našej ponuke. Dodávané vo viacerých dĺžkach a prevedeniach, moderné strešné nosiče bez problémov namontujete na takmer každé auto.

Nordrive AluStrešné nosiče Thule excelujúce svojím stavebnicovým systémom a vysokou flexibilitou. V oblasti technológií a dizajnu postavených na leteckých základoch hrajú prím strešné nosiče z dielne Whispbar. Jednoduchosťou a integráciou s ostatnými dielmi svojej značky sú charakteristické nosiče Nordrive a skvelý pomer ceny a kvality vám poskytnú nosiče Aguri.

Strešné nosiče Nordrive Alu

Severská jazda za športom či objavovaním krajiny sa nezaobíde bez dostatočných zásob. Strešný nosič Nordrive Alu vám umožní pribaliť všetko potrebné nielen na víkendový výlet. Vysokoodolné hliníkové trubky majú nosnosť až do 100 kg a masívnu upínaciu pätku predurčenú na ... Viac »

Momentálne nedostupné
Ďalej

Strešné nosiče Whispbar medzilyžinové

Taký tichý, že môžete aj šepkať. Medzilyžinový strešný nosič Whispbar vašu jazdu s nákladom takmer vôbec neovplyvní. Jeho aerodynamický profil znižuje hlučnosť a odstredivú silu až o 70%, vďaka čomu si aj so 100 kg záťažou môžete užiť komfortnú jazdu bez ... Viac »

Momentálne nedostupné
Ďalej

Strešné nosiče Thule WingBar

S vetrom o preteky a strešným nosičom na aute môžete letieť aj za vaším dobrodružstvom. Strešný nosič Thule Wing Bar využíva letecké technológie a aerodynamické tvary na minimalizovanie hlučnosti a zníženie spotreby paliva počas jazdy. Novinka typu WindDiffuser odvádza ... Viac »

Momentálne nedostupné
Ďalej

Strešné nosiče Thule WingBar pre klasické lyžiny

Ideálna základňa pre vášho športuchtivého ducha a transport nielen športových potrieb nesie názov Thule Wing Bar . Strešný nosič z precíznej dielne Thule koncipovaný pre klasické lyžiny ponúka svoje kvality pri celoročnom využití. Ľahké, zato odolné hliníkové prevedenie ... Viac »

Momentálne nedostupné
Ďalej

Strešné nosiče Thule WingBar Edge pre klasické lyžiny

Športové vyžitie mimo domu si môžete vychutnať s kompletnou výbavou. Strešné nosiče Thule Wing Bar Edge vám umožnia transportovať potrebné prostriedky s prehľadom i nadhľadom. Nízka hlučnosť, vysoký výkon, jednoduchá montáž a nepotrebná demontáž presviedčajú o kvalitách ... Viac »

Momentálne nedostupné
Ďalej

Strešné nosiče Whispbar s presahom

Viac ako obyčajný nosič je strešný nosič Whispbar s presahom . V ybavený praktickými detailmi, a pritom stále vysoko elegantný nosič pomôže odviezť všetko potrebné na váš športový víkend či relaxačný pobyt. Dômyselná zaoblená konštrukcia presahujúca upevňovacie body poskytuje ... Viac »

Momentálne nedostupné
Ďalej

Strešné nosiče Whispbar uzavreté

So strešným nosičom už nemusíte narušiť dizajn vášho luxusného vozidla. Esteticky atraktívny, pritom technologicky prepracovaný je strešný nosič Whispbar – uzavretý nosič , ktorý vizuálne dokonale splynie s ktorýmkoľvek dizajnovým tátošom. Pričom nie je ukrátená ani jeho ... Viac »

Momentálne nedostupné
Ďalej

Strešné nosiče Thule WingBar Edge

Rýchlo zbaliť a ísť vám umožní kompletná sada strešného nosiča Thule Wing Bar Edge s predmontovaným systémom integrovaných nôh konštruovaná tak, aby zostala na aute, aj keď ju práve nepoužívate. Pritom vôbec nemusíte mať obavy, že by bola zbytočne na očiach. ... Viac »

Momentálne nedostupné
Ďalej