Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný nosič Thule WingBar pre klasické lyžiny

Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa
Cena s DPH:
366 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Ideálna základňa pre vášho športuchtivého ducha a transport nielen športových potrieb nesie názov Thule Wing Bar. Strešný nosič z precíznej dielne Thule koncipovaný pre klasické lyžiny ponúka svoje kvality pri celoročnom využití.

Ľahké, zato odolné hliníkové prevedenie strešného nosiča Thule Wing Bar zvládne záťaž do 100 kg, pričom stále vyzerá, spolu s vaším vozidlom, nadmieru elegantne. Flexibilné a pritom jednoduché možnosti montáže a demontáže pomocou teleskopických pätiek umožňujú požadované nastavenie práve na vaše vozidlo.

Precízne prepracovaná T-drážka s vrúbkovaným povrchom je vďaka modelu strešného nosiča Thule Wing Bar s presahom využiteľná po celej svojej dĺžke pomocou T-adaptérov určených na osadenie potrebného strešného príslušenstva.

Aerodynamický tvar umožňujúci tesné priľnutie k streche zvyšuje bezpečnosť, znižuje hluk a odpor, čím sa stará nielen o vašu pohodlnú jazdu, ale aj zníženie spotreby. Strešný nosič Thule Wing Bar predstavuje dvojnásobný dôvod na radosť.

Technické parametre – Thule WingBar pre klasické lyžiny

Nosnosť 100 kg
Materiál hliník
Farba strieborná
T-drážka áno
Uzamykanie áno
Vhodné pre klasické lyžiny

Strešné nosiče Thule WingBar pre klasické lyžiny sú vhodné pre:

Aby sme zaručili, že vybrané strešné nosiče budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Strešné nosiče.