Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné boxy Thule, Northline, Packline

Nech si vaše aktivity mimo domu vyžadujú akúkoľvek výbavu, váš komfort vôbec nemusí byť narušený. Strešné boxy umožnia zbaliť všetko nevyhnutné pre vaše športové dobrodružstvo či relaxačný pobyt akéhokoľvek charakteru. Či holdujete zimným, letným alebo vodným športom, kompletná výbava a ešte oveľa viac sa do vášho aktívneho cieľa s vami prepraví bezpečne a pohodlne za každého počasia.

Strešný box Northline EvoSpace WhiteStrešné boxy z odolných materiálov obohatené o inovatívne technológie a systémy sú tu preto, aby podporili váš aktívny životný štýl aj mimo domu. Veľkorysé objemy až do 630 litrov pri zachovaní optimálnej hmotnosti boxu, rôzne rozmery vhodné pre rozličné typy vozidiel, vždy rešpektujúce nenarušenie ich ostatných funkcií, jednoduchá montáž, fixácia a zabezpečenie pomocou rafinovaných systémov i pohodlný prístup k batožine kedykoľvek potrebujete.

Charakterové vlastnosti strešných boxov sú prispôsobené vašim potrebám v každej situácii, preto si ich výhody môžete užívať skutočne bez starostí a tiež bez obmedzení výkonu či dizajnu vášho tátoša, nakoľko strešné boxy nezabúdajú ani na efektívne aerodynamické krivky a atraktívne farebné prevedenie – dynamické čierne, elegantné strieborné, nadčasové titánové či žiariace snehobiele.

Strešné boxy známych značiek aj pre vaše auto

Strešný box Northline EvoSpace SilverPrívrženci podporujúci aktívny život vychádzajú väčšinou zo severských dielní, no svojimi skúsenosťami pretavenými do inovatívnych technológií si získali priaznivcov medzi športovcami a cestovateľmi po celom svete a rovnako aj u nás.

Značka Thule sa zameriava na rozsiahle spektrum využitia a poskytuje skutočne široký záber strešných boxov vysokej kvality a prevedenia. Strešné boxy Packline sú prostredníctvom osobitej výrobnej technológie zosilnené v konštrukcii a dokonale vyladené v dizajne. Aj preto patria medzi top boxy nielen na európskom severe.

Nielen cenovo zaujímavou alternatívou je novinka strešných boxov značky Northline, ktorá predstavuje materiálovo aj systémovo solídne prepracované možnosti vo vysoko lesklých čiernych i bielych kombináciách. Northline uspel v Crash teste na 5* a zaručene uspeje aj u vás nielen vďaka svojmu elegantnému vzhľadu, ale hlavne technickým parametrom, vďaka ktorým sa o svoj náklad nemusíte obávať.

Strešný box Northline EvoSpace CarbonKonštrukčne tuhý je vďaka 5 mm ABS plastu pochádzajúcemu z najmodernejšieho lisu zaručujúcemu precíznu výrobu rakúskej kvality. Kým praktické bočné madlá umožňujú pohodlnú manipuláciu aj v rukaviciach, integrovaný závesný systém v špičke boxu uľahčuje jeho skladovanie mimo vozidla i sezóny.

Strešný box Northline EcoSpace Anthracite

Strešný box Northline EcoSpace Anthracite Zdá sa vám zbytočné investovať do strešného boxu, ktorý využijete len párkrát do roka? Strešný box Northline EcoSpace vás presvedčí o opaku. Vďaka jeho efektívne efektnému prevedeniu si svoje cesty môžete užiť plnohodnotne aj bez prehnaných investícií. Šetrné k priestoru i vašej peňaženke a to pri obstaraní, užívaní i skladovaní, strešné boxy Northline EcoSpace ponúkajú skvelú hodnotu za výbornú cenu. Tvarovo ... Viac »

20+ ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 199 €

Strešný box Northline EvoSpace Black

Strešný box Northline EvoSpace Black Vrcholne pragmatický a navyše prekvapivo ľahký monolitný strešný box Northline EvoSpace je vďaka svojím rozmerom i objemu najžiadanejším svojho druhu. Navyše svojou kompaktnosťou dokáže uspokojiť všetky typy vozidiel od malých mestských, cez combi, hatchbacky, vany až po vaše obľúbené SUV, preto mu naozaj nie je čo vytknúť. Tvarovo stála a zároveň dokonale vycibrená konštrukcia i mechanická odolnosť homogénneho tvaru ... Viac »

7 ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 315 €

Strešný box Northline EvoSpace White

Strešný box Northline EvoSpace White Vrcholne pragmatický a navyše prekvapivo ľahký monolitný strešný box Northline EvoSpace je vďaka svojím rozmerom i objemu najžiadanejším svojho druhu. Navyše svojou kompaktnosťou dokáže uspokojiť všetky typy vozidiel od malých mestských, cez combi, hatchbacky, vany až po vaše obľúbené SUV, preto mu naozaj nie je čo vytknúť. Tvarovo stála a zároveň dokonale vycibrená konštrukcia i mechanická odolnosť homogénneho tvaru ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 315 €

Strešný box Northline EvoSpace Silver

Strešný box Northline EvoSpace Silver Vrcholne pragmatický a navyše prekvapivo ľahký monolitný strešný box Northline EvoSpace je vďaka svojím rozmerom i objemu najžiadanejším svojho druhu. Navyše svojou kompaktnosťou dokáže uspokojiť všetky typy vozidiel od malých mestských, cez combi, hatchbacky, vany až po vaše obľúbené SUV, preto mu naozaj nie je čo vytknúť. Tvarovo stála a zároveň dokonale vycibrená konštrukcia i mechanická odolnosť homogénneho tvaru ... Viac »

1 ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 315 €

Strešný box Thule Touring Sport 600 Titan

Strešný box Thule Touring Sport 600 Titan Ideálnym partnerom pre expedície všetkého druhu je strešný box Thule Touring Sport 600 Titan. Pri cestách na hory či k vode vám pomôže so zbalením všetkých nevyhnutností športového aj bežného charakteru. Svojím strategicky zalomeným tvarom poskytuje dostatok úložného priestoru na jednej strane a láme prúdenie vzduchu na strane druhej. Kým vaša batožina sa vďaka pripevňovacím popruhom, protišmykovej podložke a ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 319,99 €

Strešný box Northline EvoSpace Carbon

Strešný box Northline EvoSpace Carbon Vrcholne pragmatický a navyše prekvapivo ľahký monolitný strešný box Northline EvoSpace je vďaka svojím rozmerom i objemu najžiadanejším svojho druhu. Navyše svojou kompaktnosťou dokáže uspokojiť všetky typy vozidiel od malých mestských, cez combi, hatchbacky, vany až po vaše obľúbené SUV, preto mu naozaj nie je čo vytknúť. Tvarovo stála a zároveň dokonale vycibrená konštrukcia i mechanická odolnosť homogénneho tvaru ... Viac »

9 ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 345 €

Strešný box Thule Touring 780 Titan

Strešný box Thule Touring 780 Titan O túry všetkého druhu bez batožinových starostí sa postará strešný box Thule Touring 780 Titan. Dostatočná veľkosť L - large a skosený tvar avizujú, že doňho zbalíte skutočne všetko potrebné, bez obmedzenia vášho balenia či rýchlosti vášho vozidla (do 130 km/hod.). So strešným boxom Thule Touring 780 Titan si navyše zašportujete len v cieli. Technologicky vyspelý box Thule Touring 780 Titan vás nenechá trápiť sa ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 400 €

Strešný box Thule Touring 780 Black

Strešný box Thule Touring 780 Black O túry všetkého druhu bez batožinových starostí sa postará strešný box Thule Touring 780 Black. Dostatočná veľkosť L - large a skosený tvar avizujú, že doňho zbalíte skutočne všetko potrebné, bez obmedzenia vášho balenia či rýchlosti vášho vozidla (do 130 km/hod.). S boxom Thule Touring 780 Black si navyše zašportujete len v cieli. Technologicky vyspelý strešný box Thule Touring 780 Black vás nenechá trápiť sa pri ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 439,99 €

Strešný box Northline Tirol 420 Wing Antracit

Strešný box Northline Tirol 420 Wing Antracit Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 445 €

Strešný box Northline Family 420 Black

Strešný box Northline Family 420 Black Úspešnosť konceptu modelového radu Northline Tirol 420 bolo škoda nevyužiť a nerozšíriť. A tak sa stal východiskom pre vznik série Northline Family 420, ktorej prepožičal svoje technologické inovácie s miernymi obmenami, aby ste si tak jeho bonusy mohli užiť aj v rodinnej pohode. Jednou z najväčších zásluh produktu sú vynikajúce materiálové a konštrukčné vlastnosti vychádzajúce z prvotriednych surovín a technológií ... Viac »

5 ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 445 €

Strešný box Northline Family 420 Silver

Strešný box Northline Family 420 Silver Úspešnosť konceptu modelového radu Northline Tirol 420 bolo škoda nevyužiť a nerozšíriť. A tak sa stal východiskom pre vznik série Northline Family 420, ktorej prepožičal svoje technologické inovácie s miernymi obmenami, aby ste si tak jeho bonusy mohli užiť aj v rodinnej pohode. Jednou z najväčších zásluh produktu sú vynikajúce materiálové a konštrukčné vlastnosti vychádzajúce z prvotriednych surovín a technológií ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 445 €

Strešný box Northline Tirol 420 Black

Strešný box Northline Tirol 420 Black Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 499 €

Strešný box Northline Tirol 420 White

Strešný box Northline Tirol 420 White Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

3 ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 499 €

Strešný box Northline Tirol 420 Silver

Strešný box Northline Tirol 420 Silver Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

6 ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 499 €

Strešný box Thule Motion XT Sport Titan

Strešný box Thule Motion XT Sport Titan Synergia najpredávanejšieho modelu Thule Motion 600 a novej línie XT pretavená do strešného boxu Thule XT Sport poskytuje aktuálne to najlepšie zo svojich radov. Naladený na jazdu za športovými radovánkami, strešný box Thule Motion XT Sport je kompatibilný so všetkými dostupnými profilmi strešných nosičov rovnako spoľahlivo ako s vašimi požiadavkami. S objemom 300 l a kapacitou 3 – 5 ks lyží alebo 3 – 4 ks ... Viac »

4 ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 499,99 €

Strešný box Thule Motion XT Sport Black

Strešný box Thule Motion XT Sport Black Synergia najpredávanejšieho modelu Thule Motion 600 a novej línie XT pretavená do strešného boxu Thule XT Sport poskytuje aktuálne to najlepšie zo svojich radov. Naladený na jazdu za športovými radovánkami, strešný box Thule Motion XT Sport je kompatibilný so všetkými dostupnými profilmi strešných nosičov rovnako spoľahlivo ako s vašimi požiadavkami. S objemom 300 l a kapacitou 3 – 5 ks lyží alebo 3 – 4 ks ... Viac »

4 ks skladom na predajni, osobne ihneď po objednávke, kuriérom zajtra
Cena s DPH: 499,99 €

Strešný box Northline Tirol 420 Carbon

Strešný box Northline Tirol 420 Carbon Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 535 €

Strešný box Thule Motion XT XL Black

Strešný box Thule Motion XT XL Black Mimoriadne úspešný strešný box Thule Motion 800 urobil rapídny posun vpred a prostredníctvom modelu Thule Motion XT XL položil základy novej generácie strešných boxov, aby ste sa aj vy mohli hýbať správnym smerom. Komplexná rekonštrukcia začína samotným skeletom a nadväzuje dizajnovým prevedením boxu. Nové rozmery v rozpätí M, XL, XXL poskytujú veľkorysý objem 500 l zvládajúci 5 – 7 párov lyží či 3 – 5 snowboardov. ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 649,99 €

Strešný box Thule Motion XT XL Titan

Strešný box Thule Motion XT XL Titan Mimoriadne úspešný strešný box Thule Motion 800 urobil rapídny posun vpred a prostredníctvom modelu Thule Motion XT XL položil základy novej generácie strešných boxov, aby ste sa aj vy mohli hýbať správnym smerom. Komplexná rekonštrukcia začína samotným skeletom a nadväzuje dizajnovým prevedením boxu. Nové rozmery v rozpätí M, XL, XXL poskytujú veľkorysý objem 500 l zvládajúci 5 – 7 párov lyží či 3 – 5 snowboardov. ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 649,99 €

Strešný box Thule Dynamic M 800 Black

Strešný box Thule Dynamic M 800 Black Doprajte svojmu vozidlu dynamiku bez limitov. Strešný box Thule Dynamic M 800 Black ho nijako neobmedzí vo výkone ani pri plnom zaťažení. Jeho praktický tvar veľkosti M je tak akurát na cesty za športom i relaxom, kým pragmatická technológia difuzéra optimalizuje prúdenie vzduchu okolo boxu a dodáva mu správny ťah. Na prvý pohľad plochý, zato vnútorne dostatočne priestranný strešný box Thule Dynamic M 800 Black vám ... Viac »

1 ks na centrálnom sklade, osobne zajtra, kuriérom 23.9.
Cena s DPH: 689,99 €