Viac informácií

Strešné boxy Thule, Yakima, Packline, Northline

Nech si vaše aktivity mimo domu vyžadujú akúkoľvek výbavu, váš komfort vôbec nemusí byť narušený. Strešné boxy umožnia zbaliť všetko nevyhnutné pre vaše športové dobrodružstvo či relaxačný pobyt akéhokoľvek charakteru. Či holdujete zimným, letným alebo vodným športom, kompletná výbava a ešte oveľa viac sa do vášho aktívneho cieľa s vami prepraví bezpečne a pohodlne za každého počasia.

Strešný box Northline Tirol bielo-čiernyStrešné boxy z odolných materiálov obohatené o inovatívne technológie a systémy sú tu preto, aby podporili váš aktívny životný štýl aj mimo domu. Veľkorysé objemy až do 630 litrov pri zachovaní optimálnej hmotnosti boxu, rôzne rozmery vhodné pre rozličné typy vozidiel, vždy rešpektujúce nenarušenie ich ostatných funkcií, jednoduchá montáž, fixácia a zabezpečenie pomocou rafinovaných systémov i pohodlný prístup k batožine kedykoľvek potrebujete.

Charakterové vlastnosti strešných boxov sú prispôsobené vašim potrebám v každej situácii, preto si ich výhody môžete užívať skutočne bez starostí a tiež bez obmedzení výkonu či dizajnu vášho tátoša, nakoľko strešné boxy nezabúdajú ani na efektívne aerodynamické krivky a atraktívne farebné prevedenie – dynamické čierne, elegantné strieborné, nadčasové titánové či žiariace snehobiele.

Strešné boxy známych značiek aj pre vaše auto

Strešný box Thule Motion XXL 900 SilverPrívrženci podporujúci aktívny život vychádzajú väčšinou zo severských dielní, no svojimi skúsenosťami pretavenými do inovatívnych technológií si získali priaznivcov medzi športovcami a cestovateľmi po celom svete a rovnako aj u nás.

Značka Thule sa zameriava na rozsiahle spektrum využitia a poskytuje skutočne široký záber strešných boxov vysokej kvality a prevedenia, rovnako ako americká Yakima multifunkčne pokrývajúca takmer každé auto a sadnúca na takmer všetky strešné nosiče. Špeciálne vyvinutý, extra nízky, zato kapacitne priestorný strešný box Yakima Skybox LoPro je dokonca vhodný aj na vyššie autá a nižšie prístrešky či garáže.

Strešný box Yakima Skybox LoProStrešné boxy Packline sú prostredníctvom osobitej výrobnej technológie zosilnené v konštrukcii a dokonale vyladené v dizajne. Aj preto patria medzi top boxy nielen na európskom severe.

Nielen cenovo zaujímavou alternatívou je novinka strešných boxov značky Northline, ktorá predstavuje materiálovo aj systémovo solídne prepracované možnosti vo vysoko lesklých čiernych i bielych kombináciách.

Strešný box Thule Touring 780 Titan

Strešný box Thule Touring 780 Titan O túry všetkého druhu bez batožinových starostí sa postará strešný box Thule Touring 780 Titan. Dostatočná veľkosť L - large a skosený tvar avizujú, že doňho zbalíte skutočne všetko potrebné, bez obmedzenia vášho balenia či rýchlosti vášho vozidla (do 130 km/hod.). So strešným boxom Thule Touring 780 Titan si navyše zašportujete len v cieli. Technologicky vyspelý box Thule Touring 780 Titan vás nenechá trápiť sa ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 255,70 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Thule Motion Sport 600 Silver

Strešný box Thule Motion Sport 600 Silver Vydajte sa za športom v každom ročnom období. Strešný box Thule Motion Sport 600 Silver je vždy pripravený vyraziť. Jeho skvelé charakterové vlastnosti, dostatočný objem (do 320 l) a atletické tvary s prvkami aerodynamiky nielen zbalia, ale aj dostatočne ochránia vašu športovú výbavu. A navyše vôbec nebránia v pohybe či výkone vášho vozidla. Pragmatické využitie vnútorného priestoru na maximum umožňuje zbaliť lyže, ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 276,20 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Thule Motion Sport 600 Black

Strešný box Thule Motion Sport 600 Black Vydajte sa za športom v každom ročnom období. Strešný box Thule Motion Sport 600 Black je vždy pripravený vyraziť. Jeho skvelé charakterové vlastnosti, dostatočný objem (do 320 l) a atletické tvary s prvkami aerodynamiky nielen zbalia, ale aj dostatočne ochránia vašu športovú výbavu. A navyše vôbec nebránia v pohybe či výkone vášho vozidla. Pragmatické využitie vnútorného priestoru na maximum umožňuje zbaliť lyže, ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 276,20 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Thule Touring 780 Black

Strešný box Thule Touring 780 Black O túry všetkého druhu bez batožinových starostí sa postará strešný box Thule Touring 780 Black. Dostatočná veľkosť L - large a skosený tvar avizujú, že doňho zbalíte skutočne všetko potrebné, bez obmedzenia vášho balenia či rýchlosti vášho vozidla (do 130 km/hod.). S boxom Thule Touring 780 Black si navyše zašportujete len v cieli. Technologicky vyspelý strešný box Thule Touring 780 Black vás nenechá trápiť sa pri ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 284,10 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Thule Motion M 200 Silver

Strešný box Thule Motion M 200 Silver Dajte svoje sny do pohybu. Strešný box Thule Motion M 200 Silver vás k nim priblíži so všetkým, čo k tomu potrebujete. Veľmi príjemný dizajn zaujímavo zvýrazňujúci línie a tvary je navyše optimalizovaný pre čo najlepšie využitie priestoru. Praktická veľkosť M nepresahuje strechu vozidla a sadne ako uliata aj na menšie modely, pritom hravo odvezie až 410 l nákladu. Rýchla montáž a uchytenie pomocou Power-Click ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 306,90 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Thule Motion M 200 Black

Strešný box Thule Motion M 200 Black Dajte svoje sny do pohybu. Strešný box Thule Motion M 200 Black vás k nim priblíži so všetkým, čo k tomu potrebujete. Veľmi príjemný dizajn zaujímavo zvýrazňujúci línie a tvary je navyše optimalizovaný pre čo najlepšie využitie priestoru. Praktická veľkosť M nepresahuje strechu vozidla a sadne ako uliata aj na menšie modely, pritom hravo odvezie až 410 l nákladu. Rýchla montáž a uchytenie pomocou Power-Click systému ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 306,90 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Thule Touring Sport 600 Titan

Strešný box Thule Touring Sport 600 Titan Ideálnym partnerom pre expedície všetkého druhu je strešný box Thule Touring Sport 600 Titan. Pri cestách na hory či k vode vám pomôže so zbalením všetkých nevyhnutností športového aj bežného charakteru. Svojím strategicky zalomeným tvarom poskytuje dostatok úložného priestoru na jednej strane a láme prúdenie vzduchu na strane druhej. Kým vaša batožina sa vďaka pripevňovacím popruhom, protišmykovej podložke a ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 309,99 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Northline Nevada čierny

Strešný box Northline Nevada čierny Rýchlo zbaliť a vyraziť nielen do zasnežených hôr vám umožní strešný box Northline Nevada. Rýchloupínací systém si nevyžaduje žiadne náradie ani zložitú montáž, preto za športom či oddychom môžete vyštartovať tak rýchlo ako sa len dá. Bezpečnosť svojej batožiny či posádky pritom vôbec neohrozíte, nakoľko o tú sa postará 6-bodové centrálne zamykanie s fixujúcimi popruhmi, ako aj pozdĺžne oceľové výstuže regulujúce ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 329 €

Strešný box Thule Touring Sport 600 Black

Strešný box Thule Touring Sport 600 Black Ideálnym partnerom pre expedície všetkého druhu je strešný box Thule Touring Sport 600 Black. Pri cestách na hory či k vode vám pomôže so zbalením všetkých nevyhnutností športového aj bežného charakteru. Svojím strategicky zalomeným tvarom poskytuje dostatok úložného priestoru na jednej strane a láme prúdenie vzduchu na strane druhej. Kým vaša batožina sa vďaka pripevňovacím popruhom, protišmykovej podložke a ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 329,99 €

Strešný box Thule Motion XL 800 Silver

Strešný box Thule Motion XL 800 Silver Uprednostňujete aktívny životný štýl? So strešným boxom Thule Motion XL 800 Silver môžete byť v pohybe neustále. Mimoriadne ústretový box Thule Motion XL 800 Silver sa postará o všetko potrebné pre vaše aktivity mimo domu. Od športových potrieb, cez prázdninové vybavenie, až po veci bežnej potreby. Upevňovacie popruhy, protišmyková podložka, či centrálne uzamykanie robia zo strešného boxu Thule Motion XL 800 Silver ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 344,50 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Thule Motion XL 800 Black

Strešný box Thule Motion XL 800 Black Uprednostňujete aktívny životný štýl? So strešným boxom Thule Motion XL 800 Black môžete byť v pohybe neustále. Mimoriadne ústretový box Thule Motion XL 800 Black sa postará o všetko potrebné pre vaše aktivity mimo domu. Od športových potrieb, cez prázdninové vybavenie, až po veci bežnej potreby. Upevňovacie popruhy, protišmyková podložka či centrálne uzamykanie robia zo strešného boxu Thule Motion XL 800 Black ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 344,50 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Northline Nevada biely

Strešný box Northline Nevada biely Rýchlo zbaliť a vyraziť nielen do zasnežených hôr vám umožní strešný box Northline Nevada. Rýchloupínací systém si nevyžaduje žiadne náradie ani zložitú montáž, preto za športom či oddychom môžete vyštartovať tak rýchlo ako sa len dá. Bezpečnosť svojej batožiny či posádky pritom vôbec neohrozíte, nakoľko o tú sa postará 6-bodové centrálne zamykanie s fixujúcimi popruhmi, ako aj pozdĺžne oceľové výstuže regulujúce ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 359 €

Strešný box Northline Tirol čierno-strieborný

Strešný box Northline Tirol čierno-strieborný Na lyžovačku nielen do Tirolských Álp by ste rozhodne nemali jazdiť bez strešného boxu Northline Tirol. Aerodynamický tvar a zakrivené znížené dno boxu zmierňujú odpor vzduchu a vibrácie, čím poskytujú komfortnú jazdu bez nežiaducich vplyvov v akomkoľvek počasí či teréne. 330 l objemu bez problémov pojme 6 – 8 párov lyží, o ktoré sa dôkladne postará 6-bodové centrálne zamykanie. Zosilnená vrchná i spodná časť boxu ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 399 €

Strešný box Northline Tirol XL čierno-strieborný

Strešný box Northline Tirol XL čierno-strieborný Veľkoryso priestranný je strešný box Northline Tirol XL čierno-strieborný, ktorý ani vo svojej veľkosti XL nepôsobí robustne, zato odvezie až úctyhodných 460 l objemu, ktorý môže byť premietnutý do 6 – 8 ks lyží, prípadne inej, nielen športovej, výbavy. K tej sa dostanete pohodlne z oboch strán, navyše veľmi ľahko - vďaka špeciálnym vzperám Dual Force pre jednoduché otváranie kedykoľvek to potrebujete. Vysoko odolné ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 399 €

Strešný box Northline Tirol XL čierno-biely

Strešný box Northline Tirol XL čierno-biely Veľkoryso priestranný je strešný box Northline Tirol XL čierno-biely, ktorý ani vo svojej veľkosti XL nepôsobí robustne, zato odvezie až úctyhodných 460 l objemu, ktorý môže byť premietnutý do 6 – 8 ks lyží, prípadne inej, nielen športovej, výbavy. K tej sa dostanete pohodlne z oboch strán, navyše veľmi ľahko - vďaka špeciálnym vzperám Dual Force pre jednoduché otváranie kedykoľvek to potrebujete. Vysoko odolné ABS ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 399 €

Strešný box Northline Tirol čierny

Strešný box Northline Tirol čierny Na lyžovačku nielen do Tirolských Álp by ste rozhodne nemali jazdiť bez strešného boxu Northline Tirol. Aerodynamický tvar a zakrivené znížené dno boxu zmierňujú odpor vzduchu a vibrácie, čím poskytujú komfortnú jazdu bez nežiaducich vplyvov v akomkoľvek počasí či teréne. 330 l objemu bez problémov pojme 6 – 8 párov lyží, o ktoré sa dôkladne postará 6-bodové centrálne zamykanie. Zosilnená vrchná i spodná časť boxu ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 399 €

Strešný box Northline Tirol biely

Strešný box Northline Tirol biely Na lyžovačku nielen do Tirolských Álp by ste rozhodne nemali jazdiť bez strešného boxu Northline Tirol. Aerodynamický tvar a zakrivené znížené dno boxu zmierňujú odpor vzduchu a vibrácie, čím poskytujú komfortnú jazdu bez nežiaducich vplyvov v akomkoľvek počasí či teréne. 330 l objemu bez problémov pojme 6 – 8 párov lyží, o ktoré sa dôkladne postará 6-bodové centrálne zamykanie. Zosilnená vrchná i spodná časť boxu ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 429 €

Strešný box Northline Tirol bielo-čierny

Strešný box Northline Tirol bielo-čierny Na lyžovačku nielen do Tirolských Álp by ste rozhodne nemali jazdiť bez strešného boxu Northline Tirol. Aerodynamický tvar a zakrivené znížené dno boxu zmierňujú odpor vzduchu a vibrácie, čím poskytujú komfortnú jazdu bez nežiaducich vplyvov v akomkoľvek počasí či teréne. 330 l objemu bez problémov pojme 6 – 8 párov lyží, o ktoré sa dôkladne postará 6-bodové centrálne zamykanie. Zosilnená vrchná i spodná časť boxu ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 429 €

Strešný box Northline Tirol XL bielo-čierny

Strešný box Northline Tirol XL bielo-čierny Veľkoryso priestranný je strešný box Northline Tirol XL bielo-čierny, ktorý ani vo svojej veľkosti XL nepôsobí robustne, zato odvezie až úctyhodných 460 l objemu, ktorý môže byť premietnutý do 6 – 8 ks lyží, prípadne inej, nielen športovej, výbavy. K tej sa dostanete pohodlne z oboch strán, navyše veľmi ľahko - vďaka špeciálnym vzperám Dual Force pre jednoduché otváranie kedykoľvek to potrebujete. Vysoko odolné ABS ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 429 €

Strešný box Thule Motion XXL 900 Silver

Strešný box Thule Motion XXL 900 Silver Neobmedzujte sa, jednoducho zbaľte všetkých a všetko. Veľkoryso priestranný strešný box Thule Motion XXL 900 Silver s objemom až 630 l odvezie nielen vašu batožinu, ale ochotne pribalí aj veci priateľov. Extra veľký a zároveň extrémne ohľaduplný box Thule Motion XXL 900 Silver ponúka dostatok vnútorného priestoru, obojstranný prístup k batožine, pragmatické bezpečnostné detaily od zabezpečovacích pásov, cez ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 477,70 €
Momentálne nedostupné, informujte sa