Viac informácií

Pneumatiky Vredestein

Holandský producent pneumatík Vredestein v spojení s talianskym dizajnérskym štúdiom Giugiaro Design navrhuje a produkuje pneumatiky prioritne stavané pre športové vozidlá, osobné automobily, bicykle a motocykle. Špeciálne navrhnuté série sa zameriavajú na poľnohospodárske a priemyselné stroje.

Emile Louis Constant Schiff sa v roku 1908 postaral o založenie gumárenského podniku v Holandsku. Aj napriek nie vždy priaznivému vývoju udalostí spoločnosť Vredestein Tire BV dokázala vstať aj doslova z popola a prežila do súčasnosti.

Vredestein Ultrac Vorti

Vredestein Ultrac Vorti

Spolupráca s talianskym dizajnérskym štúdiom Giugiaro Design nadviazaná v roku 1990 posunula brand opäť míľovými krokmi vpred. Už 9 rokov na to Vredestein v tejto oblasti uspel, keď predstavil svetovo prvé najlepšie hodnotené športové pneumatiky v oblasti designuSportTrac.

Designová atraktivita však zďaleka nie je jediné, na čo Vredestein upriamuje svoju pozornosť. Hoci jeho špecializácia na behúne športových pneumatík je nepopierateľná, skvelé priľnutie k vozovke a pohodlná manipulácia charakterizujú značku rovnako dokonale aj v oblasti iných vozidiel.

Do vývoja, marketingu a predaja investuje značka Vredestein značné úsilie aj prostriedky, vďaka čomu si excelentné vlastnosti ich pneumatík môžete užívať aj vy.

Zo zimných dezénov Vredestein sú obľúbené Snowtrac 5 a Wintrac xtreme S, z celoročných pneumatík napríklad dezén Quatrac 3. Z letných pneumatík odporúčame Sportrac 5, T-Trac 2 a športovejšie Ultrac Vorti, Cento, Sessanta s výbornou odolnosťou voči aquaplaningu.

Letné pneumatiky Vredestein

Osobné letné pneumatiky Vredestein


SUV / Off Road letné pneumatiky Vredestein


Dodávkové letné pneumatiky Vredestein


Zimné pneumatiky Vredestein

Osobné zimné pneumatiky Vredestein


SUV / Off Road zimné pneumatiky Vredestein


Dodávkové zimné pneumatiky Vredestein

  • Comtrac Winter
  • Snowtrac 3
  • Snowtrac 5

Celoročné pneumatiky Vredestein

Osobné celoročné pneumatiky Vredestein


SUV / Off Road celoročné pneumatiky Vredestein


Dodávkové celoročné pneumatiky Vredestein


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Vredestein

SUV / Off Road univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Vredestein