Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Northline EcoSpace Anthracite

Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa
Cena s DPH:
225 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Zdá sa vám zbytočné investovať do strešného boxu, ktorý využijete len párkrát do roka? Strešný box Northline EcoSpace vás presvedčí o opaku. Vďaka jeho efektívne efektnému prevedeniu si svoje cesty môžete užiť plnohodnotne aj bez prehnaných investícií. Šetrné k priestoru i vašej peňaženke a to pri obstaraní, užívaní i skladovaní, strešné boxy Northline EcoSpace ponúkajú skvelú hodnotu za výbornú cenu.

Tvarovo vychádzajúc z modelového radu EvoSpace, kopírujú jeho krivky a zachovávajú si konštrukčné i materiálové vlastnosti, vďaka ktorým sú dokonale tuhé a odolné voči vibráciám a pohybu vo vyšších rýchlostiach. Strešný box Northline EcoSpace disponuje aj moderným predným difúzorom znižujúcim prednú nábehovú časť boxu, vďaka čomu dokáže obmedziť odpor vzduchu a následne hlučnosť i spotrebu vozidla.

K ústupkom a z nich vyplývajúcim úsporám dochádza v oblasti komfortu výbavy boxu, čo však pri atraktívnej cene a občasnom využití predstavuje len minimálny kompromis. Strešný box Northline EcoSpace disponuje len jednostranným otváraním, teda aj zamykaním, nemá bočné madlá, ani zvislý závesný systém. Aj napriek tomu však ponúka dostatočný bezpečnostný komfort pre 310 l batožiny i vaše vozidlo počas celého roka.

Technické parametre – Northline EcoSpace Anthracite

Dĺžka 190 cm
Šírka 67cm
Výška 36 cm
Objem 310L
Hmotnosť 15 kg
Nosnosť 75 kg
Bezschodové spoje áno
Otváranie jednostranné
Predný difúzor áno
Centrálny zámok áno (trojbodový)
Farba veka antracit
Farba dna antracit
Upnutie "U" profil 90 mm, pre nosiče Whispbar 85mm - možnosť dokúpiť sadu "T" skrutiek 10€ (prosím uveďte do poznámky pri objednávke)
Materiál ABS 4 mm veko, 5mm ABS spodok
TUV áno
Crash TEST áno
Záruka 5 rokov