Viac informácií

Strešné boxy Northline

Značka Northline predstavuje veľmi zaujímavú alternatívu k iným značkám strešných boxov z hľadiska pomeru kvalita – cena. Výhody, ktoré Northline ponúka z pohľadu technických parametrov a kvality, sú smelo porovnateľné s inými zvučnými menami, kým cenou im môže hravo konkurovať.

Materiály porovnateľné so vstupmi nemeckých výrobcov prepožičiavajú strešným boxom Northline skvelé vlastnosti. Vnútorná oceľová výstuž pozdĺž celého boxu, zosilnené veko i dno ako i optimalizované rozloženie hmotnosti nahrávajú bezproblémovej jazde aj s plne naloženou strechou. Kým systém uzamykania prevedený na vysokej úrovni zaisťuje bezpečnosť boxu i jeho nákladu.

Aerodynamický design strešných boxov Northline je samozrejmosťou doplnenou o zakrivené znížené dno, spolu s ktorým sa usilujú o znižovanie odporu vzduchu a tlmenie vibrácií, pre zaistenie vašej komfortnej jazdy. Navyše sú kompatibilné s nosičmi akýchkoľvek veľkostí a tvarov, čo zas predstavuje o úsporu viac.

Vysoko lesklé strešné boxy Northline sú lakované dvojnásobne, vďaka čomu statočne odolávajú nielen nárazom počasia v dlhodobom horizonte.

Odporúčané strešné boxy značky Northline

Materiálovo pevné a odolné strešné boxy Northline okrem ceny konkurujú aj farebným prevedením. Vyskúšajte strešný box Northline Tirol vo vysoko čiernom lesku ozvláštnenom striebornými líniami, veľkoryso priestranný Northline Tirol XL s objemom 460 l alebo vysoko športový a ešte o čosi väčší Northline Nevada v zaujímavej snehobielej verzii ozvláštnenej decentnými detailmi.