Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné boxy Northline

Značka Northline predstavuje veľmi zaujímavú alternatívu k iným značkám strešných boxov z hľadiska pomeru kvalita – cena. Výhody, ktoré Northline ponúka z pohľadu technických parametrov a kvality, sú smelo porovnateľné s inými zvučnými menami, kým cenou im môže hravo konkurovať.

Konštrukčne tuhý je vďaka 5 mm ABS plastu pochádzajúcemu z najmodernejšieho lisu zaručujúcemu precíznu výrobu rakúskej kvality. Príjemný aerodynamický tvar zakončený zadným dizajnovým krídlom je zameraný na elimináciu krútenia boxu vo vysokých rýchlostiach. Kým praktické bočné madlá umožňujú pohodlnú manipuláciu aj v rukaviciach, integrovaný závesný systém v špičke boxu uľahčuje jeho skladovanie mimo vozidla i sezóny.

Oceľovo pevný, maximálne tuhý a detailne prepracovaný strešný box Northline uspel v Crash teste na 5* a zaručene uspeje aj u vás. A to nielen vďaka svojmu elegantnému vzhľadu, ale hlavne technickým parametrom, vďaka ktorým sa o svoj náklad nemusíte obávať.

Strešný box Northline je navyše veľkorysý aj vo farebnom prevedení. Lesknúť na vašom aute sa môže v čiernej, bielej či striebornej a pokiaľ by vám tento neutrálne nadčasový základ nestačil, môžete si požiadať o farebné odchýlky typu karbón, antracit či dokonca special edition, pri ktorej sa vrchná čas prispôsobí farbe vášho vozidla (dno je vo farbe karbón).

Vyberte si z našej ponuky strešných boxov Northline

Strešný box Northline EcoSpace Anthracite

Strešný box Northline EcoSpace Anthracite Zdá sa vám zbytočné investovať do strešného boxu, ktorý využijete len párkrát do roka? Strešný box Northline EcoSpace vás presvedčí o opaku. Vďaka jeho efektívne efektnému prevedeniu si svoje cesty môžete užiť plnohodnotne aj bez prehnaných investícií. Šetrné k priestoru i vašej peňaženke a to pri obstaraní, užívaní i skladovaní, strešné boxy Northline EcoSpace ponúkajú skvelú hodnotu za výbornú cenu. Tvarovo ... Viac »

Nedostupné
Cena s DPH: 225 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Strešný box Northline EvoSpace Black

Strešný box Northline EvoSpace Black Vrcholne pragmatický a navyše prekvapivo ľahký monolitný strešný box Northline EvoSpace je vďaka svojím rozmerom i objemu najžiadanejším svojho druhu. Navyše svojou kompaktnosťou dokáže uspokojiť všetky typy vozidiel od malých mestských, cez combi, hatchbacky, vany až po vaše obľúbené SUV, preto mu naozaj nie je čo vytknúť. Tvarovo stála a zároveň dokonale vycibrená konštrukcia i mechanická odolnosť homogénneho tvaru ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 315 €

Strešný box Northline EvoSpace Carbon

Strešný box Northline EvoSpace Carbon Vrcholne pragmatický a navyše prekvapivo ľahký monolitný strešný box Northline EvoSpace je vďaka svojím rozmerom i objemu najžiadanejším svojho druhu. Navyše svojou kompaktnosťou dokáže uspokojiť všetky typy vozidiel od malých mestských, cez combi, hatchbacky, vany až po vaše obľúbené SUV, preto mu naozaj nie je čo vytknúť. Tvarovo stála a zároveň dokonale vycibrená konštrukcia i mechanická odolnosť homogénneho tvaru ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 345 €

Strešný box Northline EvoSpace Silver

Strešný box Northline EvoSpace Silver Vrcholne pragmatický a navyše prekvapivo ľahký monolitný strešný box Northline EvoSpace je vďaka svojím rozmerom i objemu najžiadanejším svojho druhu. Navyše svojou kompaktnosťou dokáže uspokojiť všetky typy vozidiel od malých mestských, cez combi, hatchbacky, vany až po vaše obľúbené SUV, preto mu naozaj nie je čo vytknúť. Tvarovo stála a zároveň dokonale vycibrená konštrukcia i mechanická odolnosť homogénneho tvaru ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 315 €

Strešný box Northline EvoSpace White

Strešný box Northline EvoSpace White Vrcholne pragmatický a navyše prekvapivo ľahký monolitný strešný box Northline EvoSpace je vďaka svojím rozmerom i objemu najžiadanejším svojho druhu. Navyše svojou kompaktnosťou dokáže uspokojiť všetky typy vozidiel od malých mestských, cez combi, hatchbacky, vany až po vaše obľúbené SUV, preto mu naozaj nie je čo vytknúť. Tvarovo stála a zároveň dokonale vycibrená konštrukcia i mechanická odolnosť homogénneho tvaru ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 315 €

Strešný box Northline Family 420 Black

Strešný box Northline Family 420 Black Úspešnosť konceptu modelového radu Northline Tirol 420 bolo škoda nevyužiť a nerozšíriť. A tak sa stal východiskom pre vznik série Northline Family 420, ktorej prepožičal svoje technologické inovácie s miernymi obmenami, aby ste si tak jeho bonusy mohli užiť aj v rodinnej pohode. Jednou z najväčších zásluh produktu sú vynikajúce materiálové a konštrukčné vlastnosti vychádzajúce z prvotriednych surovín a technológií ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 445 €

Strešný box Northline Family 420 Silver

Strešný box Northline Family 420 Silver Úspešnosť konceptu modelového radu Northline Tirol 420 bolo škoda nevyužiť a nerozšíriť. A tak sa stal východiskom pre vznik série Northline Family 420, ktorej prepožičal svoje technologické inovácie s miernymi obmenami, aby ste si tak jeho bonusy mohli užiť aj v rodinnej pohode. Jednou z najväčších zásluh produktu sú vynikajúce materiálové a konštrukčné vlastnosti vychádzajúce z prvotriednych surovín a technológií ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 445 €

Strešný box Northline Tirol 420 Black

Strešný box Northline Tirol 420 Black Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 499 €

Strešný box Northline Tirol 420 Carbon

Strešný box Northline Tirol 420 Carbon Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 535 €

Strešný box Northline Tirol 420 SE Customized

Strešný box Northline Tirol 420 SE Customized Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 799 €

Strešný box Northline Tirol 420 Silver

Strešný box Northline Tirol 420 Silver Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 499 €

Strešný box Northline Tirol 420 White

Strešný box Northline Tirol 420 White Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 499 €

Strešný box Northline Tirol 420 Wing Antracit

Strešný box Northline Tirol 420 Wing Antracit Prémiové vozy si žiadajú prémiové doplnky, ku ktorým strešný box Northline Tirol 420 zaručene patrí. A aj vďaka nemu si môžete užiť ďalšie bonusy počas vašej dovolenky nielen v Tirolsku. Materiálovo, konštrukčne i technologicky predstavuje strešný box Northline Tirol 420 vo svojom segmente vysoko hodnotný artikel porovnateľný so značkami Thule či Neumann. Prakticky obojstranne otvárateľný strešný box Northline ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 445 €