Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné boxy Northline

Značka Northline predstavuje veľmi zaujímavú alternatívu k iným značkám strešných boxov z hľadiska pomeru kvalita – cena. Výhody, ktoré Northline ponúka z pohľadu technických parametrov a kvality, sú smelo porovnateľné s inými zvučnými menami, kým cenou im môže hravo konkurovať.

Konštrukčne tuhý je vďaka 5 mm ABS plastu pochádzajúcemu z najmodernejšieho lisu zaručujúcemu precíznu výrobu rakúskej kvality. Príjemný aerodynamický tvar zakončený zadným dizajnovým krídlom je zameraný na elimináciu krútenia boxu vo vysokých rýchlostiach. Kým praktické bočné madlá umožňujú pohodlnú manipuláciu aj v rukaviciach, integrovaný závesný systém v špičke boxu uľahčuje jeho skladovanie mimo vozidla i sezóny.

Oceľovo pevný, maximálne tuhý a detailne prepracovaný strešný box Northline uspel v Crash teste na 5* a zaručene uspeje aj u vás. A to nielen vďaka svojmu elegantnému vzhľadu, ale hlavne technickým parametrom, vďaka ktorým sa o svoj náklad nemusíte obávať.

Strešný box Northline je navyše veľkorysý aj vo farebnom prevedení. Lesknúť na vašom aute sa môže v čiernej, bielej či striebornej a pokiaľ by vám tento neutrálne nadčasový základ nestačil, môžete si požiadať o farebné odchýlky typu karbón, antracit či dokonca special edition, pri ktorej sa vrchná čas prispôsobí farbe vášho vozidla (dno je vo farbe karbón).

Vyberte si z našej ponuky strešných boxov Northline

Northline EcoSpace Anthracite

Northline EcoSpace Anthracite Eko verzia strešného boxu zo série Northline šetrí v každom smere, pričom vôbec nezaostáva vo vývoji, ani v detailoch. Prepracovaný od základov konštrukcie, vystužený v najnamáhanejších bodoch a partiách, doladený do posledného falcu, strešný box Northline EcoSpace je výsledkom tímu slovenských vývojárov a nemeckej výroby. Precíznosť v každom smere je zjavná od materiálu, cez komponenty, až po využitie či samotné ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 249 €

Northline EvoSpace Anthracite

Northline EvoSpace Anthracite Rozmerovo a objemovo najžiadanejší strešný box Northline EvoSpace evokuje to najlepšie z najlepšieho. Určený rovnako pre obľúbené SUV, vany, hatchbacky, kombi ako aj pre malé mestské vozy, model EvoSpace je dokonale aerodynamický, a teda mimoriadne tichý a úsporný zároveň. Tvarovo stály, mechanicky odolný, povrchovo perfektný a navyše v početných farebných prevedeniach, maximálne univerzálny strešný box Northline ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 339 €

Northline EvoSpace Black

Northline EvoSpace Black Rozmerovo a objemovo najžiadanejší strešný box Northline EvoSpace evokuje to najlepšie z najlepšieho. Určený rovnako pre obľúbené SUV, vany, hatchbacky, kombi ako aj pre malé mestské vozy, model EvoSpace je dokonale aerodynamický, a teda mimoriadne tichý a úsporný zároveň. Tvarovo stály, mechanicky odolný, povrchovo perfektný a navyše v početných farebných prevedeniach, maximálne univerzálny strešný box Northline ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 369 €

Northline EvoSpace Carbon

Northline EvoSpace Carbon Rozmerovo a objemovo najžiadanejší strešný box Northline EvoSpace evokuje to najlepšie z najlepšieho. Určený rovnako pre obľúbené SUV, vany, hatchbacky, kombi ako aj pre malé mestské vozy, model EvoSpace je dokonale aerodynamický, a teda mimoriadne tichý a úsporný zároveň. Tvarovo stály, mechanicky odolný, povrchovo perfektný a navyše v početných farebných prevedeniach, maximálne univerzálny strešný box Northline ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 389 €

Northline EvoSpace Silver

Northline EvoSpace Silver Rozmerovo a objemovo najžiadanejší strešný box Northline EvoSpace evokuje to najlepšie z najlepšieho. Určený rovnako pre obľúbené SUV, vany, hatchbacky, kombi ako aj pre malé mestské vozy, model EvoSpace je dokonale aerodynamický, a teda mimoriadne tichý a úsporný zároveň. Tvarovo stály, mechanicky odolný, povrchovo perfektný a navyše v početných farebných prevedeniach, maximálne univerzálny strešný box Northline ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 369 €

Northline EvoSpace White

Northline EvoSpace White Rozmerovo a objemovo najžiadanejší strešný box Northline EvoSpace evokuje to najlepšie z najlepšieho. Určený rovnako pre obľúbené SUV, vany, hatchbacky, kombi ako aj pre malé mestské vozy, model EvoSpace je dokonale aerodynamický, a teda mimoriadne tichý a úsporný zároveň. Tvarovo stály, mechanicky odolný, povrchovo perfektný a navyše v početných farebných prevedeniach, maximálne univerzálny strešný box Northline ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 369 €

Northline Family Anthracite

Northline Family Anthracite So strešným boxom Northline Family môže vaša rodinná dovolenka začať naplno. Veľkoryso priestranný strešný box z dielne Northline s objemom až 420 l umožní zbaliť všetko potrebné kamkoľvek sa vyberiete. Inšpirovaný mimoriadne úspešným modelom Northline Tirol aj strešný box Northline Family patrí medzi špičku v celosvetovom boxovom meradle. Mimoriadne kompaktný strešný box vyrobený z kvalitného 5 mm ABS plastu ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 499 €

Northline Family Black

Northline Family Black So strešným boxom Northline Family môže vaša rodinná dovolenka začať naplno. Veľkoryso priestranný strešný box z dielne Northline s objemom až 420 l umožní zbaliť všetko potrebné kamkoľvek sa vyberiete. Inšpirovaný mimoriadne úspešným modelom Northline Tirol aj strešný box Northline Family patrí medzi špičku v celosvetovom boxovom meradle. Mimoriadne kompaktný strešný box vyrobený z kvalitného 5 mm ABS plastu ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 539 €

Northline Family Carbon

Northline Family Carbon So strešným boxom Northline Family môže vaša rodinná dovolenka začať naplno. Veľkoryso priestranný strešný box z dielne Northline s objemom až 420 l umožní zbaliť všetko potrebné kamkoľvek sa vyberiete. Inšpirovaný mimoriadne úspešným modelom Northline Tirol aj strešný box Northline Family patrí medzi špičku v celosvetovom boxovom meradle. Mimoriadne kompaktný strešný box vyrobený z kvalitného 5 mm ABS plastu ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 579 €

Northline Family Silver

Northline Family Silver So strešným boxom Northline Family môže vaša rodinná dovolenka začať naplno. Veľkoryso priestranný strešný box z dielne Northline s objemom až 420 l umožní zbaliť všetko potrebné kamkoľvek sa vyberiete. Inšpirovaný mimoriadne úspešným modelom Northline Tirol aj strešný box Northline Family patrí medzi špičku v celosvetovom boxovom meradle. Mimoriadne kompaktný strešný box vyrobený z kvalitného 5 mm ABS plastu ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 539 €

Northline Family White

Northline Family White So strešným boxom Northline Family môže vaša rodinná dovolenka začať naplno. Veľkoryso priestranný strešný box z dielne Northline s objemom až 420 l umožní zbaliť všetko potrebné kamkoľvek sa vyberiete. Inšpirovaný mimoriadne úspešným modelom Northline Tirol aj strešný box Northline Family patrí medzi špičku v celosvetovom boxovom meradle. Mimoriadne kompaktný strešný box vyrobený z kvalitného 5 mm ABS plastu ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 539 €

Northline Tirol Anthracite

Northline Tirol Anthracite Vyrábané z rovnako kvalitných materiálov ako zvučné svetové značky Thule či Neumann, strešné boxy Northline Tirol v ničom nezaostávajú. Dôsledne prepracovaná konštrukcia spĺňa najnáročnejšie požiadavky trhu, vďaka čomu sú strešné boxy Northline Tirol z dielne slovenských konštruktérov a dizajnérov zaradené medzi TOP v prémiovom segmente. 5 mm ABS termoplasty vkladané do plne automatizovaného procesu vykazujú známky ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 539 €

Northline Tirol Black

Northline Tirol Black Vyrábané z rovnako kvalitných materiálov ako zvučné svetové značky Thule či Neumann, strešné boxy Northline Tirol v ničom nezaostávajú. Dôsledne prepracovaná konštrukcia spĺňa najnáročnejšie požiadavky trhu, vďaka čomu sú strešné boxy Northline Tirol z dielne slovenských konštruktérov a dizajnérov zaradené medzi TOP v prémiovom segmente. 5 mm ABS termoplasty vkladané do plne automatizovaného procesu vykazujú známky ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 599 €

Northline Tirol Carbon

Northline Tirol Carbon Vyrábané z rovnako kvalitných materiálov ako zvučné svetové značky Thule či Neumann, strešné boxy Northline Tirol v ničom nezaostávajú. Dôsledne prepracovaná konštrukcia spĺňa najnáročnejšie požiadavky trhu, vďaka čomu sú strešné boxy Northline Tirol z dielne slovenských konštruktérov a dizajnérov zaradené medzi TOP v prémiovom segmente. 5 mm ABS termoplasty vkladané do plne automatizovaného procesu vykazujú známky ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 649 €

Northline Tirol Silver

Northline Tirol Silver Vyrábané z rovnako kvalitných materiálov ako zvučné svetové značky Thule či Neumann, strešné boxy Northline Tirol v ničom nezaostávajú. Dôsledne prepracovaná konštrukcia spĺňa najnáročnejšie požiadavky trhu, vďaka čomu sú strešné boxy Northline Tirol z dielne slovenských konštruktérov a dizajnérov zaradené medzi TOP v prémiovom segmente. 5 mm ABS termoplasty vkladané do plne automatizovaného procesu vykazujú známky ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 599 €

Northline Tirol White

Northline Tirol White Vyrábané z rovnako kvalitných materiálov ako zvučné svetové značky Thule či Neumann, strešné boxy Northline Tirol v ničom nezaostávajú. Dôsledne prepracovaná konštrukcia spĺňa najnáročnejšie požiadavky trhu, vďaka čomu sú strešné boxy Northline Tirol z dielne slovenských konštruktérov a dizajnérov zaradené medzi TOP v prémiovom segmente. 5 mm ABS termoplasty vkladané do plne automatizovaného procesu vykazujú známky ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 599 €