Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Northline Family Anthracite

Dostupnosť:
Momentálne nedostupné
Cena s DPH:
499 €
Momentálne nedostupné

So strešným boxom Northline Family môže vaša rodinná dovolenka začať naplno. Veľkoryso priestranný strešný box z dielne Northline s objemom až 420 l umožní zbaliť všetko potrebné kamkoľvek sa vyberiete. Inšpirovaný mimoriadne úspešným modelom Northline Tirol aj strešný box Northline Family patrí medzi špičku v celosvetovom boxovom meradle.

Mimoriadne kompaktný strešný box vyrobený z kvalitného 5 mm ABS plastu vyrobený plne automatizovaným procesom javí známky perfektného prepracovania i opracovania, čo je zárukou jeho spoľahlivého fungovania a zároveň dlhodobej životnosti. Maximalizácia pevnosti a tuhosti zabezpečená kvalitnými materiálmi, rafinovanou kostrou a predným difúzorom, ako aj bezschodové spoje uľahčujúce obtekanie vzduchu eliminujú valivý odpor a súčasne hlučnosť, čo je pri náročnej rodinnej posádke isto žiaduce.

Strešný box Northline Family unesie 75 kg dovolenkového nákladu, ktorý vďaka 6-bodovému uzamykaciemu systému ochráni a pomocou obojstranného otvárania a praktických bočných madiel sprístupní bez námahy. Vysoko praktické známky preukazuje box Northline Family aj keď ho práve nepoužívate. Zvislo zavesený na stene pomocou integrovaného závesného systému IHS vás nebude rušiť až dokiaľ ho opäť nebudete potrebovať.

Doladiť s autom i rodinou môžete váš rodinný strešný box Northline Family aj prostredníctvom piatich farebných prevedení. Silný čierny Northline Family Black, výrazný biely Northline Family White, nadčasový strieborný Northline Family Silver, nenápadný antracitový Northline Family Anthracite či uhlíkový Northline Family Carbon dokážu ladiť s každým dovolenkovo naladeným vozom.

 

Technické parametre – Northline Family Anthracite

Farba Antracit
Dĺžka 205 cm
Šírka 84 cm
Výška 35 cm
Objem 420 l
Hmotnosť 21 kg
Nosnosť 75 kg
Otváranie obojstranné
Predný difúzor Áno
Centrálny zámok Áno
Farba veka antracit
Farba dna antracit
Upínací systém rýchloupínací + „T" systém
Materiál 5 mm ABS
TÜV certifikát Áno
Crash test 5 *
Záruka 6 rokov
Maximálna dĺžka lyží 195 cm
Kapacita - počet lyží 7
Kapacita - počet snowboardov 5
Integrovaný závesný systém IHS™ Viac informácií Zavesenie boxu na stenu vo zvislej polohe Áno
Bočné madlá Áno
Rozsah upnutia 47 – 108 cm (upnutie „T" systémom)
Uzamykací systém 6-bodový
Ochranný kryt čela z ABS - Frontshield™ Nie
TripleSteel™ Viac informácií Trojité vystuženie namáhaných častí boxu - špička, dno, veko-zadná časť Nie
CrashBridge™ Viac informácií Oceľová výstuž v špičke boxu Áno
Zadné krídlo Viac informácií Oceľová priečna výstuž vrchnej kopuly, vďaka ktorej je box mimoriadne tuhý a zároveň eliminuje rotáciu vzduchu za boxom - box nie je hlučný Nie
Pozdĺžna výstuž boxu Viac informácií Dve oceľové koľajničky Áno