Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Sebring

Člen koncernu MichelinSebring je producentom pneumatík navrhnutých pre športovú jazdu ako aj bežné mestské či mimomestské vozovky, pre vozidlá strednej triedy. Práve vďaka nepoľavujúcim jazdným vlastnostiam a adekvátnej cene patria Sebring medzi najobľúbenejšie pneumatiky aj na našom trhu.

Sebring Formula Sporty+ 401

Formula Sporty+ 401

Americká Pensylvánia tiež mala svojho výrobcu pneumatík. Bola ním od roku 1915 gumáreň Sebring Tire and Rubber Company v rovnomennom meste Sebring, založená a vedená pod taktovkou H. D. Weavera. Prvé roky Sebring zaznamenával nárast výroby ruka v ruke s úspechom. Nedožil sa však ani prvej desaťročnice, keď ho v roku 1924 prevalcovala konkurencia väčších korporácií a on zavrel svoje brány.

Netrvalo dlho a Sebring sa vzchopil natoľko, že dnes konkuruje mnohým zvučným značkám pod taktovkou koncernu Continental a to hlavne vďaka príjemným cenám v skvelom pomere s kvalitou.

Zo zimných pneumatík značky Sebring zaujme Formula Snow+ 601, pre dodávky a ľahké úžitkové vozidlá sú určené zimné pneu Formula Van+ Winter 201 a letné Formula Van+ 101. Pre vodičov SUV a 4x4 vozidiel je zaujímavý dezén Formula 4x4 Road+.

Sebring Formula Sporty+ 401 rovnako ako Formula Road+ 301 sú obľúbené letné pneumatiky určené pre športových priaznivcov za volantom, kým tá druhá sa rada prispôsobí aj osobným automobilom strednej a vyššej strednej triedy.

Letné pneumatiky Sebring


Zimné pneumatiky Sebring


Celoročné pneumatiky Sebring