Viac informácií

Pneumatiky Sebring

Člen koncernu ContinentalSebring je producentom pneumatík navrhnutých pre športovú jazdu ako aj bežné mestské či mimomestské vozovky, pre vozidlá strednej triedy. Práve vďaka nepoľavujúcim jazdným vlastnostiam a adekvátnej cene patria Sebring medzi najobľúbenejšie pneumatiky aj na našom trhu.

Sebring Formula Sporty+ 401

Formula Sporty+ 401

Americká Pensylvánia tiež mala svojho výrobcu pneumatík. Bola ním od roku 1915 gumáreň Sebring Tire and Rubber Company v rovnomennom meste Sebring, založená a vedená pod taktovkou H. D. Weavera. Prvé roky Sebring zaznamenával nárast výroby ruka v ruke s úspechom. Nedožil sa však ani prvej desaťročnice, keď ho v roku 1924 prevalcovala konkurencia väčších korporácií a on zavrel svoje brány.

Netrvalo dlho a Sebring sa vzchopil natoľko, že dnes konkuruje mnohým zvučným značkám pod taktovkou koncernu Continental a to hlavne vďaka príjemným cenám v skvelom pomere s kvalitou.

Zo zimných pneumatík značky Sebring zaujme Formula Snow+ 601, pre dodávky a ľahké úžitkové vozidlá sú určené zimné pneu Formula Van+ Winter 201 a letné Formula Van+ 101. Pre vodičov SUV a 4x4 vozidiel je zaujímavý dezén Formula 4x4 Road+.

Sebring Formula Sporty+ 401 rovnako ako Formula Road+ 301 sú obľúbené letné pneumatiky určené pre športových priaznivcov za volantom, kým tá druhá sa rada prispôsobí aj osobným automobilom strednej a vyššej strednej triedy.

Letné pneumatiky Sebring


Zimné pneumatiky Sebring