Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Continental

Nemecký gigant Continental zastrešuje viacero európskych výrobcov pneumatík, vďaka čomu pomáha rásť nielen im, ale hlavne sebe. Špecifické mnohými vylepšeniami a nadstavbami predstavujú pneumatiky Continental jedny z najpredávanejších pneumatík pre osobné, úžitkové a SUV vozidlá.

Continental začal vyrábať prvé pneumatiky v roku 1898 v nemeckom Hannoveri. Odvtedy dokázal postaviť silnú výrobnú základňu založenú na najnovších technológiách, ktoré sa podpísali pod prelomové inovácie akou je napríklad bezdušová pneumatika.

Ďalšie patentované technológie na seba nenechali dlho čakať a výhody pneumatiky Conti-Cord s oceľovým kordom pre nákladné automobily, zimnej nákladnej pneumatiky, dvojzmesového zloženia dezénu či špeciálnej vnútornej vrstvy ContiSeal predlžujúcej použitie pneumatiky aj počas defektu, si môžete užívať aj vy.

Okrem iného sa Continental angažuje aj vo vývoji bŕzd a brzdových segmentov, rozvodových remeňov, elektroniky a ďalších komponentov. Kolos Continental zameriavajúci sa na komplexnú výrobu pneumatík od bicyklov, cez osobné a nákladné automobily, športové pretekárske autá, až po priemyselné a poľnohospodárske stroje pokrýva všetko, čo sa točí.

Certifikovaný predajca Continental

Počas svojho šplhania medzi svetovú špičku vo vývoji pneumatík Continental pojal českú značku Barum, slovenský Matador, rakúsky Semperit, americký Uniroyal a General Tire, ktorí mu pomáhajú v raste tým, že sami pracujú na inováciách a vylepšeniach. Svoje výrobky pritom Continental testuje na vlastnom modernom okruhu Contidrom v meste Hannover.

Z letných dezénov sú obľúbené ContiSportContact 5, ContiPremiumContact 5 a novinka SportContact 6, zimné dezény WinterContact TS850 P a ContiWinterContact TS850 dosiahli v testoch pozitívne výsledky.

Letné pneumatiky Continental


Zimné pneumatiky Continental


Celoročné pneumatiky Continental


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Continental


Rezervné pneumatiky Continental