Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Uniroyal

Americký Uniroyal neustále pokračuje v zdokonaľovaní svojich excelentných pneumatík do každého počasia. Všetky pneumatiky Uniroyal určené pre osobné, úžitkové a SUV vozidlá dosiahli v testoch vysoké hodnotenie aj v oblasti opotrebenia, brzdných vlastností a jazdného komfortu.

Americký pneumatikový veterán z Connecticutu píše svoju históriu od roku 1892, kedy sa začal prezentovať ako U.S Rubber Company a obúval americké “muscle cars” ako napr. Pontiac GTO. Od roku 1964 je maskotom spoločnosti Uniroyal tiger symbolizujúci kvalitu a odolnosť.

Rok 1969 bol pre Uniroyal veľmi úspešným, nakoľko spoločnosť získala autorské práva na pneumatiky do dažďa, odkedy sa prepracoval na lídra v tejto špecializácii. Pneumatiky Uniroyal najlepšími pneumatikami do dažďa na trhu vďaka špeciálne prepracovanému dezénu zabezpečujúcemu krátku brzdnú dráhu. Vysoká priľnavosť, odolnosť voči aquaplaningu a pri jazde v zákrutách robia z pneumatík Uniroyal skutočného lídra na mokrých vozovkách.

Certifikovaný predajca Uniroyal

Vysoký výkon, skvelá stabilita a jednoduchá ovládateľnosť dominujú medzi charakteristikami pneumatík Uniroyal. Zo zimných pneumatík odporúčame Uniroyal MS Plus 77. Z letných pneu odporúčame dezény Rain Expert 3 a Rain Sport 3, ktoré sú charakteristické špičkovou odolnosťou voči aquaplaningu.

Letné pneumatiky Uniroyal


Zimné pneumatiky Uniroyal


Celoročné pneumatiky Uniroyal