Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné nosiče Thule

Švédska značka Thule nevyrába obyčajné strešné nosiče. Ide o komplexný prepracovaný stavebnicový systém, ktorý vďaka početným kompaktným nadstavbám a doplnkom umožňuje prevážať rôznorodé vybavenie na akýchkoľvek vozidlách. Medzinárodné zoskupenie Thule začalo svoju filozofiu aktívneho života presadzovať v roku 1942 vo švédskom Malmö, kedy Erik Thulin začal vyrábať produkty pre švédskych rybárov. Pár rokov neskôr sa preorientoval na autá a po 20-tich rokoch na trhu prišiel na svet prvý nosič lyží.

Odvtedy Thule zostalo verné automobilovým doplnkom, ktoré neustále vylepšuje až do dnešnej formy. Navyše už dávno nielen vo Švédsku, ale aj v ďalších 50-tich výrobniach po celom svete. Zameranie na aktívny život a outdoorové športy im však zostalo. Akurát v podobe, ako bezpečne, jednoducho a zároveň štýlovo prepraviť športové vybavenie do cieľa.

Strešné nosiče značky Thule ponúkajú okrem flexibility využitia aj jednoduchú montáž a demontáž, znižovanie odporu a hlučnosti a to všetko pri zachovaní kompaktnosti a elegancie s ohľadom na výsledný imidž vášho vozidla.

Odporúčané strešné nosiče Thule

Či plánujete naložiť zimnú alebo letnú výbavu na menšie či väčšie auto, strešné nosiče Thule vám ochotne pomôžu s akýmkoľvek variantom. Flexibilne prispôsobiteľné nosiče Thule Wing Bar či kompletné sady nosičov Thule Wing Bar Edge sú vyrábané vo verziách s presahom aj bez presahu, určené pre klasické, integrované lyžiny aj vozidlá bez lyžín.

Vyberte si strešné nosiče vhodné pre Vaše auto: