Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný nosič Thule WingBar

Dostupnosť:
1 sada na centrálnom sklade, osobný odber 6.7.
Expedujeme 4.7.,
dodanie kuriérom 6.7.
Cena s DPH:
337,50 €

S vetrom o preteky a strešným nosičom na aute môžete letieť aj za vaším dobrodružstvom. Strešný nosič Thule Wing Bar využíva letecké technológie a aerodynamické tvary na minimalizovanie hlučnosti a zníženie spotreby paliva počas jazdy.

Novinka typu WindDiffuser odvádza vzduchové prúdy správnym smerom, preto strešný nosič Thule Wing Bar takmer nepocítite, aj keď ho budete mať zaťažený na maximálnych 100 kg. Vo svojom slim fit prevedení priľne ku streche vozidla ako uliaty, čím zníži odstredivú silu na 55% oproti svojmu predchodcovi.

Strešný nosič Thule Wing Bar predstavuje základný nosič, ktorý si na montáž vyžaduje teleskopické pätky, vďaka ktorým bude univerzálne použiteľný. Strešné doplnky naň namontujete jednoducho pomocou T-adaptérov korešpondujúcich s vrúbkovanou pogumovanou T-drážkou, ktorá je vďaka prevedeniu s presahom využiteľná po celej svojej dĺžke.

Využívajúc pokrokové letecké technológie a vzduchové prúdy vo svoj prospech, strešné nosiče Thule Wing Bar nielen dokonale priľnú k streche vozidla, ale aj dokážu znížiť odstredivú silu, hlučnosť a súvisiacu spotrebu. Strešné nosiče Thule Wing Bar jednoducho dodajú vášmu autu krídla aj pri maximálnom zaťažení.

Technické parametre – Thule WingBar

Nosnosť 100 kg
Materiál hliník
Farba strieborná
T-drážka áno
Uzamykanie áno
Vhodné pre integrované lyžiny
vozidlá bez lyžín

Strešné nosiče Thule WingBar sú vhodné pre:

Aby sme zaručili, že vybrané strešné nosiče budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Strešné nosiče.