Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný nosič Whispbar s presahom

Dostupnosť:
1 sada na centrálnom sklade, osobný odber zajtra
Expedujeme ešte dnes,
dodanie kuriérom zajtra
Cena s DPH:
245 €

Viac ako obyčajný nosič je strešný nosič Whispbar s presahom. V ybavený praktickými detailmi, a pritom stále vysoko elegantný nosič pomôže odviezť všetko potrebné na váš športový víkend či relaxačný pobyt. Dômyselná zaoblená konštrukcia presahujúca upevňovacie body poskytuje ešte viac priestoru na prepravu po celej svojej dĺžke, kým pevné pätky sú prispôsobené na hmotnosť do 100 kg.

Náklad na streche už nie je prekážkou vo výkone vozidla. Vďaka svojmu aerodynamickému tvaru a dizajnu PerformaRidge ovplyvňuje prúdenie vzduchu tým správnym smerom, čím zároveň znižuje hlučnosť a nebráni výkonu vozidla. To má za následok eliminovanie potrebnej energie, čiže úsporu v spotrebe.

A tu jeho moderné vymoženosti zďaleka nekončia. Strešný nosič Whispbar s presahom je pri tom všetkom jednoduchý na údržbu aj manipuláciu, k čomu slúžia ďalšie vylepšené systémy poskytujúce pohodlie pri montáži nosiča aj príslušenstva. Navyše presah nosiča Whispbar s presahom za uchytávacie pätky s T-drážkou po celej dĺžke poskytuje maximálny priestor na uchytenie nákladu až do 100 kg aj tam, kde už iné nosiče končia. So systémom integrovaného zámku si ho len tak ľahko niekto nepožičia.

Vybavený špeciálnymi technológiami, strešný nosič Whispbar s presahom si bez starostí poradí s odporom vzduchu aj neželanou hlučnosťou, ktoré zníži takmer na nulu, čím umožní vášmu vozidlu podávať nerušený výkon aj pri záťaži navyše. Systémy typu SmartFoot a SmartFill uľahčia montáž nosiča aj doplnkových dielov, čím sa jeho použitie stáva univerzálne jednoduché.

Technické parametre – Whispbar s presahom

Nosnosť 100 kg
Materiál hliník – strieborné prevedenie
T- drážka áno
Uzamknutie áno
Vhodné pre klasické lyžiny
integrované lyžiny
vozidlá bez lyžín

Strešné nosiče Whispbar s presahom sú vhodné pre:

Aby sme zaručili, že vybrané strešné nosiče budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Strešné nosiče.