Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné nosiče Whispbar

Austrálska značka Whispbar sa usiluje udávať trendy v oblasti strešných nosičov a doplnkov pre automobilový priemysel, pričom neustále kladie dôraz na pokrokový dizajn a inovatívne technológie čerpajúce z jej leteckej histórie.

Základy značky Whispbar boli položené v Austrálii v roku 1975, kedy bývalý inžinier pre Air New Zealand a Rolls Royce – Hubco začal s výrobou športového vybavenia. Už po svojej prvej 5-ročnici zmenil smer a preorientoval sa na strešné nosiče, spolu s ktorými predstavil trhu prvý systém riadenia prepravy nákladov pre Mitsubishi Colt.

Po tridsiatich rokoch v biznise sa malá rodinná firma rozrástla na giganta vyrábajúceho originálne vybavenie pre automobilové trhy v Austrálii, USA a Európe a v roku 2006 značka Whispbar prvýkrát predstavila jedinečný systém strešných nosičov, ktorý zaujal na prvý pohľad nielen južnú pologuľu.

Nekompromisný dizajn značky Whispbar sa usiluje vzdorovať konvenciám a povýšiť štandard na niečo viac. A to zďaleka nielen v estetickej rovine, ale aj v oblasti funkčnosti, k čomu jej pomáhajú kvalitné základy z leteckej brandže.

Odporúčané strešné nosiče Whispbar

Moderné strešné nosiče Whispbar sú vďaka svojej rôznorodosti kompatibilné s rôznymi druhmi vozidiel. Vyberať môžete z nasledovných možností:

Akékoľvek strešné nosiče zvolíte, značka Whispbar ponúka viac ako štandard.

Vyberte si strešné nosiče vhodné pre Vaše auto: