Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný nosič Whispbar uzavretý

Dostupnosť:
1 sada na centrálnom sklade, osobný odber zajtra
Expedujeme ešte dnes,
dodanie kuriérom zajtra
Cena s DPH:
367,50 €

So strešným nosičom už nemusíte narušiť dizajn vášho luxusného vozidla. Esteticky atraktívny, pritom technologicky prepracovaný je strešný nosič Whispbar – uzavretý nosič, ktorý vizuálne dokonale splynie s ktorýmkoľvek dizajnovým tátošom.

Pričom nie je ukrátená ani jeho technologická stránka. Práve naopak. Elegantné a zároveň vysoko odolné hliníkové prevedenie a uzavreté pätky sú prepracované do najmenšieho detailu a vďaka inovatívnym technológiám, ktoré často na prvý pohľad nezbadáte, sa s využitím strešného nosiča Whispbar veľmi rýchlo stotožníte.

Zaoblené tvary uzavretého strešného nosiča Whispbar v elegantnom striebornom prevedení sú predurčené na znižovanie odporu vzduchu a súvisiacej hlučnosti, teda na zabezpečenie skvelého výkonu aj pri dodatočnom zaťažení do 100 kg a navyše pohodlia bez zvukových obmedzení.

Pragmatická PerformaRidge – optimalizujúca prúdenie vzduchu či praktické SmartFoot a SmartFill zabezpečujúce rýchlu a bezproblémovú montáž nosiča aj príslušenstva vám zjednodušia a spríjemnia vašu jazdu od začiatku do konca.

S uzavretým strešným nosičom Whispbar vás z balenia a prepravy hlava určite bolieť nebude. A nenechá vás trápiť ani s inštaláciou či doplnkami. Úlohou systémov SmartFoot a SmartFit je zjednodušiť montáž i demontáž v maximálnom rozsahu. Rovnako ako úlohou integrovaných obojstranných zámkov je zabezpečiť strešný nosič Whispbar proti odcudzeniu.

Technické parametre – Whispbar uzavretý

Nosnosť 100 kg
Materiál hliník - strieborné prevedenie
T- drážka áno
Uzamknutie áno
Vhodné pre klasické lyžiny
integrované lyžiny
vozidlá bez lyžín

Strešné nosiče Whispbar uzavreté sú vhodné pre:

Aby sme zaručili, že vybrané strešné nosiče budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Strešné nosiče.