Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné nosiče Nordrive

Pod taktovkou talianskej spoločnosti Lampa S.p.a. produkuje značka Nordrive strešné nosiče v rôznych prevedeniach, dodávané v kompletných setoch alebo s modulárnymi komponentmi prispôsobiteľnými na akúkoľvek strechu vozidla.

Talianska spoločnosť Lampa S.p.a. založená v 50-tych rokoch 20. storočia sa vďaka prezieravej podnikavosti svojho zakladateľa Alda Maruttiho prepracovala medzi lídrov v oblasti autodielov a doplnkov. Dnes Lampa zastrešuje viacero značiek niekoľkých sektorov autopríslušenstva, medzi ktoré patrí aj Nordrive – značka pre strešné nosiče.

Overená kvalita, taliansky dizajn a medzinárodná platforma sú zárukou vysokej úrovne produkcie dielne Lampa. Dokonalé mechanizmy, synergia a vzájomná integrácia s ostatnými dielmi sú predpokladom efektívneho využitia nielen strešných nosičov Nordrive, ale všetkých autodoplnkov z dielne Lampa.

Odporúčané strešné nosiče Nordrive

Hliníkové strešné nosiče Nordrive Alu určené pre klasické lyžiny, k dispozícii v 4 dĺžkových prevedeniach, sú odolné, univerzálne a jednoducho montovateľné na akékoľvek auto.

Vyberte si strešné nosiče vhodné pre Vaše auto: