Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný nosič Thule WingBar Edge pre klasické lyžiny

Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa
Cena s DPH:
367,49 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Športové vyžitie mimo domu si môžete vychutnať s kompletnou výbavou. Strešné nosiče Thule Wing Bar Edge vám umožnia transportovať potrebné prostriedky s prehľadom i nadhľadom.

Nízka hlučnosť, vysoký výkon, jednoduchá montáž a nepotrebná demontáž presviedčajú o kvalitách tohto nosiča od prvého okamihu. Plochý tvar a mierne zakrivenie umožňuje tesnejšie priľnutie k streche vozidla, čím je strešný nosič Thule Wing Bar Edge nenápadný voči odcudzeniu aj voči odstredivej sile.

Špeciálna technológia WindDiffuser usmerňujúca prúdenie vzduchu znižuje hluk aj odpor, výsledkom čoho je tichá jazda s nižšou spotrebou. Bonus vo forme zvýšeného komfortu a plnšej peňaženky je pri záťaži do 100 kg určite pozitívnym prínosom.

Odolné hliníkové prevedenie a obojstranné uzamykanie pri montáži na klasické lyžiny so zapustením umožní strešnému nosiču Thule Wing Bar Edge odolať a zotrvať na vašom vozidle dlhodobo.

Technické parametre – Thule WingBar Edge pre klasické lyžiny

Nosnosť 100 kg
Materiál hliník
Farba strieborná
T-drážka áno
Uzamykanie áno
Vhodné pre klasické lyžiny

Strešné nosiče Thule WingBar Edge pre klasické lyžiny sú vhodné pre:

Aby sme zaručili, že vybrané strešné nosiče budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Strešné nosiče.