Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Akciová sada - strešné nosiče a autobox

Využite našu akciovú ponuku a získajte kompletnú sadu strešných nosičov Thule (tyče, pätka, montážny kit) so strešným boxom Northline Tirol v čiernej alebo bielej farbe za akciovú cenu 549 € (čierny box) resp. 589 € (biely box).

Strešný nosič Thule

S vetrom o preteky a strešným nosičom na aute môžete letieť aj za vaším dobrodružstvom. Strešný nosič Thule využíva letecké technológie a aerodynamické tvary na minimalizovanie hlučnosti a zníženie spotreby paliva počas jazdy. Novinka typu WindDiffuser odvádza vzduchové prúdy správnym smerom, preto strešný nosič Thule takmer nepocítite, aj keď ho budete mať zaťažený na maximálnych 100 kg.

Thule WingBar

Strešný nosič Thule predstavuje základný nosič, ktorý si na montáž vyžaduje teleskopické pätky, vďaka ktorým bude univerzálne použiteľný. Strešné doplnky naň namontujete jednoducho pomocou T-adaptérov korešpondujúcich s vrúbkovanou pogumovanou T-drážkou, ktorá je vďaka prevedeniu s presahom využiteľná po celej svojej dĺžke.

Strešný autobox Northline Tirol

Strešný box Northline Tirol čierny

Na lyžovačku nielen do Tirolských Álp by ste rozhodne nemali jazdiť bez strešného boxu Northline Tirol. Aerodynamický tvar a zakrivené znížené dno boxu zmierňujú odpor vzduchu a vibrácie, čím poskytujú komfortnú jazdu bez nežiaducich vplyvov v akomkoľvek počasí či teréne.

Strešný box Northline Tirol biely

330 litrov objemu bez problémov pojme 6 – 8 párov lyží, o ktoré sa dôkladne postará 6-bodové centrálne zamykanie. Zosilnená vrchná aj spodná časť boxu spolu s oceľovou výstuhou poskytujú vyššiu bezpečnosť ako by ste čakali.

Vysoko lesklé čierne prevedenie Northline Tirol je vďaka dvojitému lakovaniu extrémne odolné a jednoducho sa čistí, čo uvítate práve v horskom teréne a zimnom počasí. Na svetlejšie vozidlá sa možno hodí rovnako odolná verzia v snehobielom lakovaní.

V prípade, že máte záujem o akciovú sadu nosičov a boxu, vyplňte a odošlite prosím nasledujúci formulár. Odoslanie formulára je nezáväzné. Po preverení kombinácie strešných nosičov a autoboxu vhodných na Vaše vozidlo Vás budeme kontaktovať.