Viac informácií

Strešný box Northline Tirol biely

Dostupnosť:
Skladom
Cena s DPH:
429 €

Na lyžovačku nielen do Tirolských Álp by ste rozhodne nemali jazdiť bez strešného boxu Northline Tirol. Aerodynamický tvar a zakrivené znížené dno boxu zmierňujú odpor vzduchu a vibrácie, čím poskytujú komfortnú jazdu bez nežiaducich vplyvov v akomkoľvek počasí či teréne.

330 l objemu bez problémov pojme 6 – 8 párov lyží, o ktoré sa dôkladne postará 6-bodové centrálne zamykanie. Zosilnená vrchná i spodná časť boxu spolu s oceľovou výstuhou poskytujú vyššiu bezpečnosť ako by ste čakali. Dokonalé rozloženie hmotnosti zas dbá na perfektnú stabilitu aj plne naloženého boxu Northline Tirol.

Vysoko lesklé snehobiele prevedenie Northline Tirol je vďaka dvojitému lakovaniu extrémne odolné a jednoducho sa čistí, čo uvítate práve v horskom teréne a zimnom počasí. Farebne je strešný box Northline Tirol prispôsobený aj na tmavšie vozidlá - Northline Tirol čierno-strieborný, prípadne Northline Tirol bielo-čierny – s akcentom na bočnej línii a chvoste, alebo naopak úplne tmavá verzia - Northline Tirol čierny.

Technické parametre – Northline Tirol biely

Vonkajšie rozmery 200 x 78 x 33 cm
Hmotnosť 20 kg
Nosnosť 80 kg
Objem 330 l
Kapacita 6 – 8 párov lyží s max. dĺžkou 185 cm
Upevnenie rýchloupínací systém kompatibilný s nosičmi všetkých veľkostí a tvaru
Otváranie obojstranné
Materiál ABS – vysoko odolné voči UV žiareniu
Farba biela
Uzamykanie 6-bodové, centrálne Dual-Force