Viac informácií

Strešný box Northline Tirol bielo-čierny

Dostupnosť:
Skladom
Cena s DPH:
429 €

Na lyžovačku nielen do Tirolských Álp by ste rozhodne nemali jazdiť bez strešného boxu Northline Tirol. Aerodynamický tvar a zakrivené znížené dno boxu zmierňujú odpor vzduchu a vibrácie, čím poskytujú komfortnú jazdu bez nežiaducich vplyvov v akomkoľvek počasí či teréne.

330 l objemu bez problémov pojme 6 – 8 párov lyží, o ktoré sa dôkladne postará 6-bodové centrálne zamykanie. Zosilnená vrchná i spodná časť boxu spolu s oceľovou výstuhou poskytujú vyššiu bezpečnosť ako by ste čakali. Dokonalé rozloženie hmotnosti zas dbá na perfektnú stabilitu aj plne naloženého strešného boxu Northline Tirol.

Vysoko lesklé biele prevedenie boxu Northline Tirol s akcentom na bočnej línii a chvoste je nielen vizuálne zaujímavé, ale vďaka dvojitému lakovaniu aj extrémne odolné a jednoducho udržiavateľné, čo uvítate práve v horskom teréne a zimnom počasí. Farebne je box Northline Tirol prispôsobený aj na tmavšie vozidlá - Northline Tirol čierno-strieborný alebo tmavý Northline Tirol čierny, prípadne úplne jednoduchý snehobiely variant Northline Tirol biely.

Technické parametre – Northline Tirol bielo-čierny

Vonkajšie rozmery 200 x 78 x 33 cm
Hmotnosť 20 kg
Nosnosť 80 kg
Objem 330 l
Kapacita 6 – 8 párov lyží s max. dĺžkou 185 cm
Upevnenie rýchloupínací systém kompatibilný s nosičmi všetkých veľkostí a tvaru
Otváranie obojstranné
Materiál ABS – vysoko odolné voči UV žiareniu
Farba bielo-čierny
Uzamykanie 6-bodové, centrálne Dual-Force