Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Sava

Značka pneumatík Sava pochádzajúca zo Slovinska dnes tvorí súčasť amerického kolosu Goodyear, v rámci ktorého produkuje pneumatiky určené pre osobné a dodávkové vozidlá spadajúce do skupiny ekonomických pneumatík s dobrým pomerom cena – kvalita.

Sava Intensa UHP

Sava Intensa UHP

Gumárenská spoločnosť založená v roku 1920 v Slovinsku v priebehu svojho vývoja prešla cez brány rakúskeho Semperitu, nemeckého Continentalu, až v roku 1997 zakotvila v koncerne Goodyear - Dunlop. Počas svojej histórie značka zbierala skúsenosti a ťažila z prístupu k novým technológiám jednotlivých gigantov. V roku 1967 tak bola schopná vypustiť do sveta svoju prvú bezdušovú vysokorýchlostnú pneumatiku.

V poslednom obodbí okrem osobných a dodávkových vozidiel vstúpila aj do segmentu vysokovýkonných (UHP) a SUV vozidiel, čím komplexne pokryla trh od osobných, cez nákladné až po poľnohospodárske a ľahké úžitkové vozidlá. Pneumatiky Sava predstavujú vynikajúci kompromis vysokého výkonu a rozumnej ceny.

Odporúčame zimné pneumatiky Sava Eskimo S3+ a Eskimo HP, z letných dezénov sú obľúbené Intensa HP, Perfecta a úsporná Sava Effecta+.

Letné pneumatiky Sava


Zimné pneumatiky Sava


Celoročné pneumatiky Sava