Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný nosič Aguri Runner Silver

Dostupnosť:
1 sada na centrálnom sklade, osobný odber zajtra
Dodanie kuriérom zajtra
Cena s DPH:
85 €

So strešným nosičom z dielne Aguri môžete bežať kam len chcete so všetkým potrebným. Strešný nosič Aguri Runner Silver vám umožní odviezť takmer čokoľvek do hmotnosti 70 kg. Kvalitný hliníkový profil nosiča so známkami dlhovekosti je ľahký aj poveternostne odolný, konštrukčne predpripravený na montáž na klasické ako aj integrované lyžiny.

Oblý aerodynamický tvar zabezpečuje zníženie hlučnosti počas jazdy a zároveň je praktický na údržbu aj vďaka svojmu klasickému striebornému prevedeniu s presahom. Doplnky na základný nosič Aguri Runner Silver nainštalujete pomocou trubiek alebo vsuviek rovnako pohodlne ako nosič samotný - bez potreby špeciálneho náradia. A obojstranné bezpečnostné istenie sa postará o jeho dlhodobé zotrvanie na správnej streche.

S bonusom skvelej ceny si balenie či prevoz pomocou strešných nosičov Aguri Runner Silver užijete s dobrým pocitom. Strešný nosič Aguri Runner je dostupný aj v čiernej farbe.

Technické parametre – Aguri Runner Silver

Nosnosť 70 kg
Rozmery 65 x 23 x 1350/1200 mm
Svetlá výška 90 mm
T-drážka áno - integrovaná guma
Uzamknutie áno
Materiál hliník – strieborné prevedenie
Vhodné pre integrované a klasické lyžiny
(v balení dve dĺžky skrutiek)
Bezpečnostný certifikát B

Strešné nosiče Aguri Runner Silver sú vhodné pre:

Aby sme zaručili, že vybrané strešné nosiče budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Strešné nosiče.