Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Snehové reťaze Pewag ServoStar

Ideálny sprievodca po vašich zimných spevnených terénoch pochádza z dielne Pewag a v nepriaznivom počasí brilantne poslúži početným rozmerom pneumatík, ktorým sadne ako uliaty vďaka veľkorysým možnostiam prispôsobenia. Tam, kde klasika nemá priestor, snehové reťaze Pewag Servostar nenechajú kĺzať váš voz zasneženou krajinou, ani vás pri ich obúvaní.

Inovatívny starwave dizajn kombinujúci 3,2 mm štvorcové články očiek a 12 mm oceľové ťažné tyče tvorí súvislú stopu na zasneženom podklade s dôrazom na vylepšený záber vyplývajúci z dôkladného zahryznutia do podkladu. Snehové reťaze Pewag Servostar súčasne chránia aj ráfik kolesa, nakoľko s ním nie sú v priamom kontakte, takže ho počas jazdy neodierajú.

Namontované z vonkajšej strany pneumatiky priamo na originálnu skrutku kolesa prostredníctvom servomotora nijako nezasahujú do podbehov kolies, ktoré môžu byť aj nulové. A práve na nízke až nulové hodnoty bol kladený dôraz pri ich vývoji.

Nakoľko celé nasadenie reťaze prebieha len z vonkajšej strany kolesa, navyše expresne rýchlo a rafinovane jednoducho, so snehovými reťazami Pewag Servostar sa zimy naozaj nemusíte obávať, práve naopak, môžete si ju užiť naplno aj za volantom.

Spĺňajúce dôsledné rakúske štandardy, snehové reťaze Pewag Servostar vás po európskych zasnežených cestách povozia spoľahlivo a bezpečne, aj s potrebným zimným certifikátom. A navyše aj dobre vyzerajú.

Snehové reťaze Pewag ServoStar ponúkame v nasledovných verziách:

Pewag Servostar RSC 840 430,10 € 1 pár na objednávku, expedujeme zajtra
Pewag Servostar RSC 850 430,10 € 1 pár na objednávku, expedujeme zajtra
Pewag Servostar RSC 860 430,10 € 1 pár na objednávku, expedujeme zajtra
Pewag Servostar RSC 870 430,10 € 1 pár na objednávku, expedujeme zajtra
Pewag Servostar RSC 880 430,10 € 1 pár na objednávku, expedujeme zajtra

Vyberte si snehové reťaze vhodné pre Vaše auto