Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Snehové reťaze Pewag

Jednotkou na európskom trhu snehových reťazí je rakúska dielňa Pewag s viac ako 200-ročnou tradíciou a tendenciou neustáleho napredovania. Snehové reťaze vysokej kvality a prestíže vznikajúce pod taktovkou Pewag Austria GmbH sú určené pre širokú škálu vozidiel od osobných po špeciálne stroje.

Prvá snehová reťaz na svete vyšla práve z dielne Pewag, ktorá týmto spôsobom udala smer zimnej jazdy. A trendsetterom je dodnes. Rakúska precíznosť sa odráža v najkvalitnejších materiáloch a najmodernejších technológiách, vďaka ktorým sa nepriaznivými zimnými podmienkami prebrodíte maximálne bezpečne. Inovácie snehových reťazí Pewag sa prejavujú v zjednodušení osadenia i manipulácie a tiež v použití v špecifických prípadoch.

Snehové reťaze značky Pewag sú stavané ako pre osobné automobily, tak i na väčšiu záťaž SUV, dodávok, nákladných vozidiel, autobusov, až po ťažké stavebné stroje, nakladače, traktory, poľnohospodárske stroje či špeciálne stroje typu vysokozdvižné vozíky, frézy, malotraktory a pod.

Odporúčané snehové reťaze Pewag

Najpredávanejším modelom snehových reťazí Pewag je Pewag Snox Pro práve pre jej maximalistickú jednoduchosť pri montáži. Vďaka pokrokovému systému Snox Pro sa táto reťaz nemontuje, len jednoducho nasadí. O ostatné sa postará sama. Dostupná aj pre SUV vo verzii Pewag Snox SUV ulahodí aj vášmu ťažšiemu tátošovi. Pokiaľ garážujete 4 x 4, silný a terénom osvedčený model Pewag Brenta-C 4x4 je určený pre váš voz.


Pewag Austro Super

Snehové reťaze zo spoľahlivo pevného a navyše trvácneho titánu - TitanGrip® predstavujú synergiu robustnej konštrukcie a stabilného spojenia pomocou zváraných krúžkov, bez použitia ... Viac »

Pewag Austro SV

Zosilnený model snehovej reťaze Pewag Austro SV s oceľovou pevnosťou TitanGrip® a inovovaným vlnitým profilom je populárny vďaka svojej vysokej odolnosti, dlhej životnosti a ... Viac »

Pewag Brenta 9

Overená spoľahlivosť z dielne Pewag v prevedení snehových reťazí Brenta 9 je charakteristická svojou nenáročnou obsluhou prostredníctvom guličkového uzáveru na vnútornej strane a ... Viac »

Pewag Brenta-C

Prvotriedna spoľahlivosť robí snehové reťaze Pewag Brenta-C u mestských vodičov nielen obľúbenými, ale aj jednými z najpredávanejších . Hustá sieť so štvorhrannými článkami v sile 3 ... Viac »

Pewag Brenta-C 4x4

Prevetrajte schopnosti svojho 4x4 tátoša v extrémnych podmienkach. Snehové reťaze Pewag Brenta-C 4x4 vám pomôžu užiť si off-road jazdu a pritom stále zostať v bezpečí. Zosilnené ... Viac »

Pewag Lite 9

Pewag Lite 9 sú jednoduché a napriek tomu veľmi spoľahlivé snehové reťaze pre použitie na spevnených cestách. Sú určené pre vozidlá s minimálnym priestorom v podbehoch kolies, keďže ... Viac »

Pewag Offroad Extreme

Maximálne zahustenie, oceľová odolnosť TitanGrip® a dlhá životnosť aj pri vysokom namáhaní vás presvedčia bez okolkov. Žiadne plastové diely, len sila 4,5 mm a bočné spojenie reťazí ... Viac »

Pewag Ring Automatik

Pripadá vám zimná jazda po meste ako súboj v ringu? So snehovými reťazami Pewag Ring Automatik sa zápasov tohto typu obávať nemusíte. Štvorcová oceľ s hrúbkou 3,55 / 3,75 mm tvarovaná ... Viac »

Pewag Servo

Láka vás super rýchla športová jazda v zasneženom teréne ? So zimnými reťazami Pewag Servo sa nemusíte obmedzovať výkonom ani časom. Inovatívna technológia Servo sa postará o váš ... Viac »

Pewag Servo Sport

Špeciálna novinka z dielne Pewag s patentovanou technológiou Servo automaticky regulujúcou napnutie reťaze je navyše vylepšená o atraktívne pletence v oblasti podbehov. A nie je to len ... Viac »

Pewag Servo SUV

Pozerajte sa na zasnežený či zľadovatený terén z bezpečného nadhľadu vášho SUV obutého v snehových reťaziach Pewag Servo SUV . Vysokokvalitné snehové reťaze obohatené o inovatívnu ... Viac »

Pewag Servomatik

Jemný vzhľad, ktorý zanecháva stopy, je príznačný pre snehové reťaze Pewag Servomatik z vychýrenej rakúskej dielne. Navrhnuté špeciálne pre osobné vozidlá so zadným pohonom , snehové ... Viac »

Pewag Servomatik SUV

Jemný vzhľad, ktorý zanecháva stopy, je príznačný pre snehové reťaze Pewag Servomatik SUV z vychýrenej rakúskej dielne. Navrhnuté špeciálne pre SUV vozidlá , snehové reťaze Pewag ... Viac »

Pewag ServoStar

Ideálny sprievodca po vašich zimných spevnených terénoch pochádza z dielne Pewag a v nepriaznivom počasí brilantne poslúži početným rozmerom pneumatík, ktorým sadne ako uliaty vďaka ... Viac »

Pewag Snox Pro

Snehové reťaze už nemusíte prácne montovať . Jednoducho ich „snoxujte“ . Snehové reťaze Pewag Snox Pro vám profesionálne zjednodušia život v zložito zasneženej situácii. Štvorhranné ... Viac »

Pewag Snox SUV

Pôžitok zo zimnej jazdy vo vašom SUV si môžete užívať už od prípravnej fázy vášho tátoša. Snehové reťaze Pewag Snox SUV totiž nemusíte nijako zložito nastavovať . Stačí ich pohodlne ... Viac »

 

Vyberte si snehové reťaze vhodné pre Vaše auto