Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Nokian Rotiiva AT

Nokian Rotiiva AT je letná pneumatika, ktorá zaisťuje optimálny výkon bez kompromisov v oblasti bezpečnosti a komfortu jazdy. Rotiiva AT (All Terrain) slúži ako ideálna pneumatika na asfalte, ale presahuje aj do ľahších terénnych podmienok, pričom ponúka chvályhodnú výdrž ťažších automobilov.

Vďaka chladiacim rebrám tvarovaným do ramennej oblasti pneumatiky je jazda príjemnejšia a pneumatika sa opotrebováva pomalšie, čo prináša viac jazdných kilometrov. Chladiace rebrá sa zameriavajú aj na cesty v zlom stave a výdrž pneumatík v náhle sa meniacich podmienkach, pretože menšia produkcia tepla znamená pomalšie opotrebenie pneumatiky, príjemnejšiu jazdu a viac jazdných kilometrov.

Stabilizátory stredného rebra podporujú hladké použitie a rýchly chod pneumatiky a spevňujú kontakt pneumatík Nokian Rotiiva AT s vozovkou. Vodič to potom vníma ako vynikajúcu jazdnú stabilitu a rýchlu reakciu na všetky pohyby riadenia.

3D lamela je navrhnutá tak, aby pneumatikám dodávala viac stability. Pri dotyku s vozovkou sa 3D lamela aktívne viaže s dezénovými blokmi a zároveň stužuje lamelové dezénové bloky. Keď sa lamelované časti dezénových blokov navzájom silne podopierajú, zbytočný pohyb lamiel prestane. To zlepšuje jazdné vlastnosti a stabilitu pneumatiky Nokian Rotiiva AT.

Výhody letných pneumatík Nokian Rotiiva AT

  • stabilita a výkon ako na hlavnej ceste, tak aj v teréne
  • agresívny dezén zaručuje vynikajúcu ovládateľnosť
  • robustná konštrukcia, rezu vzdorný behúň
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Nokian