Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Nokian All Weather +

Neustále sa meniace stredoeurópske klimatické podmienky si vyžiadali obrat i v oblasti výrobnej koncepcie dielne Nokian. Zmena filozofie zo zimnej na letnú sa odzrkadlila v celoročnej pneumatike Nokian All Weather + vhodnej do každého počasia. Istota a bezpečnosť zapracované do konceptu pneumatiky Nokian All Weather + sa tiahnu naprieč celou jej kostrou a zložením.

Atraktívna stromčeková štruktúra vizuálne rozdelená na centrálnu a bočné zóny otvorene signalizuje účinný rozptyl kondenzátu do strán podporený leštenými drážkami siahajúcimi od stredového rebra až po konce bočníc. Sofistikovaný dezén umožňuje vynikajúce priľnutie pneumatiky Nokian All Weather + k akémukoľvek povrchu vozovky a dôkladné reakcie na pokyny volantu, čo poskytuje skvelý pocit z vysoko tolerantnej jazdy. Kým vonkajšie rameno sa sústredí na stabilitu pri predbiehaní a v zákrutách, cieľom vnútorného je optimálny balans na vode a snehu.

Hustá 3D lamelová zostava limituje teplotu v pneumatike a zamedzuje jej opotrebeniu, čo v kombinácii s kaučukovou zmesou oxidu kremičitého a repkového oleja zvyšuje odolnosť voči poškodeniu pneumatiky Nokian All Weather + na jednej strane a priľnavosť i pri nízkych teplotách na strane druhej. Dosah na zníženie valivého odporu a súčasne spotreby tiež nie je zanedbateľný, nehovoriac o tom, že pneumatiky Nokian All Weather + neobsahujú karcinogénne oleje, takže sú aj zdravotne tolerantnejšie.

Silné stránky pneumatiky Nokian All Weather +

  • celoročné pneumatiky do každého počasia
  • otvorená stromčeková štruktúra a leštené drážky pre vylepšený rozptyl kondenzátu
  • skvelé priľnutie a handling na akomkoľvek povrchu
  • pozoruhodná stabilita pri predbiehaní i v zákrutách, na vode i snehu
  • vysoko ekologické – bez karcinogénnych olejov, s repkovým olejom pre lepšiu odolnosť
  • znížený valivý odpor i spotreba pre úsporné a eko jazdenie
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Nokian