Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Michelin Primacy Alpin PA3

Obhájiť prvenstvo v oblasti bezpečnej jazdy na nepredvídateľných zimných vozovkách nie je s pneumatikami Michelin Primacy Alpin PA3 žiadny problém. Práve naopak. Vynikajúca trakcia a spoľahlivá ovládateľnosť na zasnežených a zľadovatelých povrchoch sú najväčšími, hoci nie jedinými plusmi tohto modelu najnovšej generácie.

Medzi ďalšie bonusy vylepšeného profilu patrí skrátená brzdná dráha na mokrých a zasnežených vozovkách. V neposlednom rade sa pneumatiky Michelin Primacy Alpin PA3 správajú vysoko ekologicky a to vďaka nízkemu valivému odporu a predĺženému kilometrovému výkonu súčasne šetriacemu vašu peňaženku.

Vysoko symetrický atraktívny stromčekový dezén je nabitý pokrokovými technológiami na povrchu i pod ním. Kým behúňová zmes so slnečnicovým olejom udržiava profil flexibilný i pri nízkych teplotách, zároveň mu umožňuje priľnúť, zabrať i zabrzdiť presne tak, ako to potrebujete. Obojstranné automaticky blokované 3D lamely súčasne zlepšujú reakcie na snehu a ľade.

Výhody pneumatiky Michelin Primacy Alpin PA3

  • zimné pneumatiky pre kompaktnú až vyššiu strednú triedu
  • Technológia 3-D StabiliGrip™ s obojsmernými automatickými blokovacími lamelami s variabilnou geometriou zlepšuje ovládanie na snehu (o 10 %)
  • skrátená brzdná dráha na mokrých povrchoch vďaka rýchlemu odvodneniu stopy a skvelému lamelovému priľnutiu
  • predĺžený kilometrový výkon a dlhšia životnosť a súčasne valivý odpor znížený o 7 %
  • revolučná behúňová zmes Helio Compound zvyšuje trakciu pri nízkych teplotách
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Michelin