Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Apollo Alnac Winter

Vychutnať si pohodlie v zimnej nepohode vám umožnia prémiové zimné pneumatiky Alnac Winter z dielne Apollo, ktoré vás prevezú zasneženou krajinou s početnými moto bonusmi. Ak hľadáte dobrý výkon za málo peňazí, práve ste ho našli.

Pneumatiky Apollo Alnac Winter postavené na doslova žiletkovom smerovom dezéne disponujú početnými drážkami, hranami i lamelami, aby sa čo najskôr prerezali zimným terénom s vysokou mierou spoľahlivosti. Profil tohto charakteru podporuje rýchly transport vody z kontaktnej plochy, čo je zárukou vysokej stability v každom smere, pri akcelerácii i zatáčaní. Okrem toho, s pneumatikami Apollo Alnac Winter môžete ťažiť aj z veľmi krátkej brzdnej dráhy v silnom mraze.

Kaučuková zmes obohatená o inovatívny oxid kremičitý pracuje na flexibilných reakciách, pevnosti i odolnosti. A keď je stále pálčivejšou otázkou valivý odpor, zimné pneumatiky Apollo Alnac Winter zodpovedne znižujú produkciu hluku.

Vlastnosti pneumatiky Apollo Alnac Winter

  • Zimné pneumatiky vhodné pre kompaktné vozidlá a strednú triedu
  • Výhodná alternatívna lacných zimných pneumatík
  • Symetrický dezén s vysokou hustotou drážok a lamiel pre vysoký počet záberových hrán a konzistentnú trakciu i priľnutie na snehu i ľade
  • Kaučuková zmes s oxidom kremičitým pre flexibilné reakcie, odolnosť a dlhšiu životnosť
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Apollo