Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Apollo

Komplexné produktové portfólio pochádzajúce z Ďalekého východu zamerané nielen na osobné automobily, ale i (ľahké) nákladné vozidlá, off-road a bicykle ponúka synergiu dobrej kvality a skvelej ceny. Pneumatiky značky Apollo v sebe spájajú optimálny pomer bezpečných jazdných vlastností a úžitkovej hodnoty.

Apollo Alnac Winter

Apollo Alnac Winter

Keď spoločnosť Apollo Tires Ltd. so sídlom v Gurgaone v Indii v roku 1972 položila svoj prvý kameň, hneď jej bolo jasné, čo chce sledovať i dosiahnuť. Filozofia zameraná na predaj lacných pneumatík vyznačujúcich sa vysokou kvalitou je ňou pretkaná do poslednej lamely a treba uznať, že sa im darí napĺňať ju úspešne v celosvetovom meradle.

Počas svojho pôsobenia sa totiž rozrástla a svoje stopy zanecháva nielen na cestách rodnej Ázie, ale po celom svete. Výroba i na európskom kontinente a export do viac ako 100 krajín robia zo značky Apollo plnohodnotného hráča na auto-moto trhu, na ktorom obsadzuje 17. priečku medzi najväčšími svetovými výrobcami pneumatík.

Po príchode na európsky trh a akvizícii holandských odborníkov Apollo získalo cenné know-how a zároveň skvelú pozíciu, ktorú si dokázalo obhájiť i upevniť vtedy i teraz. V súčasnosti spoločnosť vlastní na európskom kontinente 2 fabriky – jednu v Holandsku a najnovšie i čisto nový závod v susednom Maďarsku.

Kvalitatívne sa pneumatiky značky Apollo môžu rovnať a aj tak robia, s ktorýmikoľvek svetovými pneumatikami. V teste letných pneumatík ADAC v roku 2012 dokonca skončili na 4. mieste hneď za silnou trojkou Continental, Michelin a Pirelli, kým o rok neskôr získali vyznamenanie Výrobca roka.

Pneumatiky Apollo dokážu uspokojiť široké spektrum vozidiel a sú k dispozícii v rôznych cenových hladinách, pričom pomer výkonu a ceny je zakaždým veľmi pôsobivý. Pneumatikové portfólio Apollo dnes pozostáva z 5-tich kľúčových značiek, ktoré sa profilovali postupne, počas rozširovania do jednotlivých geografických oblastí. Kým nosné značky Apollo a Vredestein majú širší záber a zahŕňajú pneumatiky pre vozy rôznych kategórií od osobných a úžitkových, až po pneumatiky na dlhé trate, ďalšie 3 značky sú užšie špecializované. Regal a Kaizen sa sústreďujú na segment nákladných vozidiel, zatiaľ čo Maloya má na starosti osobné autá.

Značka Apollo teda vyniká nielen širokým záberom a výberom, ale i rastúcou kvalitou, pričom si stále dokáže zachovať aj zaujímavú cenu. Ťažiac zo skúseností a pozície Vredesteinu stavia na filozofii optimalizácie kvality a ceny, ktorou sú nasiaknuté všetky jej pneumatiky. Či siahnete po prémiových zimných pneumatikách Apollo Apterra Winter šitých na mieru SUV a offroad vozom alebo Apollo Alnac Winter pre kompaktné vozidlá a strednú triedu, určite neobanujete. V každom prípade dostanete vysokú dávku bezpečnosti a spoľahlivosti za primeranú cenu.

Do kategórie 4G pribudli modely Apollo Alnac 4G Winter a Apollo Alnac 4G All Season určené do zimných i celoročných poveternostných podmienok európskeho kontinentu, s ktorými sa hravo popasujú. Dokonca bez vedľajších účinkov či výdavkov navyše.

Letné pneumatiky Apollo


Zimné pneumatiky Apollo


Celoročné pneumatiky Apollo


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Apollo