Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Thule Motion XT Sport Black

Dostupnosť:
1 ks na centrálnom sklade, osobný odber 22.9.
Dodanie kuriérom 23.9.
Cena s DPH:
499,99 €

Synergia najpredávanejšieho modelu Thule Motion 600 a novej línie XT pretavená do strešného boxu Thule XT Sport poskytuje aktuálne to najlepšie zo svojich radov. Naladený na jazdu za športovými radovánkami, strešný box Thule Motion XT Sport je kompatibilný so všetkými dostupnými profilmi strešných nosičov rovnako spoľahlivo ako s vašimi požiadavkami.

S objemom 300 l a kapacitou 3 – 5 ks lyží alebo 3 – 4 ks snowboardov uskladní všetko potrebné na vaše zimné aktivity. Vysoko aerodynamický tvar strešného boxu podporený ďalšími dynamickými prvkami ako nízka nábehová hrana či bezschodové predné čelo nekladú odpor pri pohybe vpred, práve naopak, podporujú ho v najvyššej možnej miere.

Komunikácia so strešným boxom Thule Motion XT Sport je jednoduchšia ako by ste čakali. Okrem veľkorysého prístupu k trupu a obojstranného otvárania vás bude informovať o správnom nainštalovaní prostredníctvom QuickControl PowerClick systému a rovnako o bezpečnom uzamknutí pomocou úplne nového prepracovaného zámkového systému SlideLock so samostatnými funkciami uzamykania a otvárania.

Technické parametre – Thule Motion XT Sport Black

Objem 300 l
Rozmer 189 x 67.5 x 43 cm
Nosnosť 75 kg
Upínací systém PowerClick
Otváranie obojstranné DualSide
Hmotnosť 16 kg
Zamykací systém SlideLock
Kapacita lyží 3-5 ks
Kapacita snowboardov 3-4 ks
Maximálna dĺžka lyží 175 cm
Záruka 5 rokov
TUV áno
CityCrash áno