Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Thule Dynamic M 800 Titan

Dostupnosť:
1 ks na centrálnom sklade, osobný odber 24.9.
Dodanie kuriérom 25.9.
Cena s DPH:
689,99 €

Doprajte svojmu vozidlu dynamiku bez limitov. Strešný box Thule Dynamic M 800 Titan ho nijako neobmedzí vo výkone ani pri plnom zaťažení. Jeho praktický tvar veľkosti M je tak akurát na cesty za športom i relaxom, kým pragmatická technológia difuzéra optimalizuje prúdenie vzduchu okolo boxu a dodáva vozidlu športový charakter.

Na prvý pohľad plochý, zato vnútorne dostatočne priestranný strešný box Thule Dynamic M 800 Titan vám rád pomôže s vašou športovou výbavou aj batožinou do objemu 320 l a 75 kg. Box Thule Dynamic M 800 Titan svoju dynamiku presadzuje od prvého momentu upevnenia na strešný nosič.

Pomocou Power-Click technológie ho nasadíte a bezpečne upnete aj jednou rukou. Obojstranné predvídavé otváranie veka myslí na každú situáciu a nenechá vás bez batožiny ani v neočakávaných momentoch, rovnako ako centrálne zamykanie, ktoré box a jeho náklad náležite ochráni.

Nadčasovú titánovú metalízu strešného boxu Thule Dynamic M 800 Titan môžete pohodlne vymeniť za lesklé čierne prevedenie strešného boxu Thule Dynamic M 800 Black a vychutnať si tak rovnaké výhody so športovým lookom.

Technické parametre – Thule Dynamic M 800 Titan

Vonkajšie rozmery 206 x 84 x 34 cm
Hmotnosť 18 kg
Nosnosť 75 kg
Objem 320 l
Kapacita 4 - 5 snowboardov, 5 - 7 párov lyží s max. dĺžkou 180 cm
Upevnenie Power-Click
Otváranie Dual-Side – obojstranné, otvárací mechanizmus pružinový Dual-Force
Farba titánová
Upevňovacie popruhy áno