Viac informácií

Snehové reťaze SnowDrive Track Sector Europa 1E

Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa

Pokiaľ klasika neprichádza do úvahy, siahnite po náhradnom zdroji. Alternatívne riešenie ku klasickým snehovým reťaziam predstavujú sektorové reťaze SnowDrive Track Sector Europa špeciálne navrhnuté pre nákladné a dodávkové vozidlá nielen na európskych cestách.

Snehové reťaze SnowDrive Track Sector Europa sú rozdelené do sektorov, vďaka ktorým je ich hmotnosť nižšia, inštalácia pohodlnejšia a skladovateľnosť lepšia. Sektorové reťaze sa montujú v rozostupoch 3 ks na 1 koleso, teda 6 ks na jednu nápravu.

Dva štíhle retiazkové pásy reťaze SnowDrive Track Sector Europa upevnené na železné platničky s pevným textilným remeňom a upínacím mechanizmom, sú v strednej časti prepojené dvomi radmi očiek pre zosilnenie konštrukcie a lepšiu trakciu na zimnom povrchu.

Montáž pozostáva z uchytenia železnej časti na behúň pneumatiky, prevlečenia remeňa popod disk a následného zafixovania pomocou upínacieho mechanizmu. Rýchloupínací systém vás nenechá dlho vymrznúť a možnosť variovania počtu nasadených sektorov poskytne príležitosť na prispôsobenie sa aktuálnej situácii. Ak si nevystačíte s tromi ramenami na jednom kolese, kľudne pridajte do 6. S takýmto obutím sa zaručene dostanete všade, kde potrebujete.