Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Snehové reťaze SnowDrive

Taliansky dizajnové, európsky bezpečné a rakúsky uznávané snehové reťaze SnowDrive sú navrhnuté pre širokú škálu vozidiel od osobných, po špeciálne. Pri tom všetkom si stále zachovávajú svoju pridanú hodnotu cenovej dostupnosti, vďaka čomu sú obľúbené vo všetkých segmentoch.

Talianska spoločnosť Lampa S.p.a. postavila svoj výrobný koncept na sviežom dizajne a neustálych inováciách, pričom rozšírila svoje pole pôsobnosti do všetkých segmentov vozidiel od štandardných osobných, cez vysokovýkonné športové s pneumatikami veľkých rozmerov, až po SUV, 4 x 4 a dodávky. A nezabudla ani na kategórie s väčšou záťažou ako nákladné vozy, autobusy, traktory, stavebné stroje, dokonca kamióny.

Progres značky SnowDrive spočíva v neustálych technických vylepšeniach typu spúšťový mechanizmus, samonapínací systém, ultra slim fit a mnohé ďalšie, ktoré jej umožňujú získavanie európskych bezpečnostných certifikátov, pomocou ktorých sa šplhá po rebríčku obľúbenosti stále vyššie.

Taliani sú dizajnérmi v každej oblasti a inak tomu nie je ani vo sfére snehových reťazí. Preto niet divu, že práve talianska dielňa prišla s novinkou SnowDrive X-9 z tmavej ocele, ktorá dokonale splynie s pneumatikami, čím dizajn vášho vozu nenaruší ani v najnepriaznivejších cestných podmienkach. No SnowDrive X-9 nie je len o dizajne. Mimoriadna odolnosť a samonastavovací systém sú samozrejmosťou.

Raritou v segmente low-cost je snehová reťaz SnowDrive RX 7 zvládajúca problém nízkych podblatníkov, vyrobená tiež z pevnejšieho magnézia a doplnená o praktický samonastavovací systém.

Ak je centrom vášho záujmu kamiónová či autobusová doprava, v ponuke SnowDrive nájdete aj trakčné sektorové reťaze SnowDrive s bonusmi typu jednoduchá montáž a príjemná cena.


Snowdrive NX-7

Oceľové snehové reťaze Snowdrive NX-7 sú špeciálnym modelom pre vozidlá s obmedzeným výberom reťazí. Pri výrobe bola použitá špeciálna oceľ s prímesou mangánu. Reťaz s dvojitými článkami ... Viac »

Snowdrive Pilot Pro

Snehové reťaze s vnútornými rozmermi 0 milimetrov - to sú snehové reťaze Snowdrive Pilot Pro . Vhodné sú pre autá s výraznými obmedzeniami vnútorných rozmerov v podbehu - typické pre ... Viac »

SnowDrive R-12

Oceľovo pevné snehové reťaze R-12 z dielne SnowDrive vďačia svojim jedinečným vlastnostiam tvrdenej, špeciálne legovanej oceli s diamantovým vzorom. Extra silné články v hrúbke 12 ... Viac »

SnowDrive R-9

Pevné a zároveň pružné sú oceľové snehové reťaze SnowDrive R-9 s 9 mm hrubými článkami zo špeciálne tvrdenej ocele. Stavané na vyššiu záťaž aj dlhšiu výdrž vás nesklamú v žiadnom ... Viac »

SnowDrive RX-7

Jemné na prvý pohľad, spoľahlivé na prvý pokus. Snehové reťaze SnowDrive RX-7 zo špeciálnej mangánovej ocele vďačia svojim neporaziteľným vlastnostiam legovanej oceli a twistovému ... Viac »

SnowDrive S-12

Snehové reťaze SnowDrive S-12 vaše vozidlo dôkladne podržia aj v krutých zimných podmienkach . Kvalitná, vysoko odolná konštrukcia 12-milimetrových článkov z tvrdenej špeciálne ... Viac »

SnowDrive S-16

Väčšia záťaž si žiada väčší záber a presne na to sú snehové reťaze SnowDrive S-16 stavané. Oceľovo pevné, 16 mm hrubé, extra silné články a 4,3-milimetrové drôty stavané na robustné a ... Viac »

SnowDrive Sock

SnowDrive Sock sú snehové reťaze alebo "ponožky" s rýchlou a ľahkou montážou aj za nepriaznivých poveternostných podmienok, ktoré zvyšujú účinnosť elektronických bezpečnostných ... Viac »

SnowDrive WX-9 Gran Pree

Snehové reťaze SnowDrive WX-9 Gran Pree sú ideálne pre všetky automobily s obmedzeným priestorom medzi pneumatikou a mechanickými časťami vozidla. Po montáži a manuálnom napnutí reťazí ... Viac »

SnowDrive WX-9 Winter Extreme

Snehové reťaze SnowDrive WX-9 Winter Extreme sú ideálne pre všetky automobily s obmedzeným priestorom medzi pneumatikou a mechanickými časťami vozidla. Po montáži a manuálnom napnutí ... Viac »

SnowDrive X-9

Vizuálne nenápadné, zato konštrukčne prepracované sú snehové reťaze SnowDrive X-9 vybavené do drsného terénu plného prekážok. Vďaka mangánovej oceli im opotrebenie či roztrhnutie ... Viac »

 

Vyberte si snehové reťaze vhodné pre Vaše auto