Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Yokohama C.Drive AC01 205/45 R16 87W XL

Yokohama C.Drive AC01 205/45 R16 87W XL Ilustračná fotografia
Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa
Cena s DPH:
92,40 € 188,40 € (-51%)
Momentálne nedostupné, informujte sa

Yokohama C.Drive AC01 sú letné pneumatiky určené pre kompaktné a malé rodinné autá. Ponúkajú bezkonkurenčný komfort, vynikajúci handling a radosť z jazdy.

Pohodlie je pri pneumatikách dôležité, ale pri AC01 nie je na úkor športových vlastností. AC01 poskytujú vysoký výkon a vynikajúci komfort od prvého do posledného kilometra.

Skúsenosti, výskum a počítačom riadený dizajn Yokohama sa spojili, aby vytvorili silnú konfiguráciu blokov a drážok pre pokročilý dizajn behúňa, ktorý podstatne znižuje nerovnomerné opotrebovanie behúňa, čím sa zároveň výrazne znižuje hluk.

C.drive AC 01 má výbornú priľnavosť za mokra a odolnosť voči aquaplaningu. Štvorité hlavné drážky a bočné menšie drážky sú schopné odvádzať vodu aj pri vysokej rýchlosti, zatiaľ čo nový flexibilný behúň vytvára vynikajúcu trakciu na všetkých povrchoch.

Pneumatiky AC 01 majú novovyvinutý asymetrický dizajn "Full Logic", ktorý poskytuje výborný handling na mokrom aj na suchom povrchu. Pozoruhodný je inovatívny dizajn blokov behúňa, ktorý postupne znižuje tuhosť blokov od vonkajšieho k vnútornému okraju pneumatiky.

Palivová efektivita v súvislosti s valivým odporom pneumatík

D

Bezpečnosť v súvislosti s priľnavosťou na mokrom povrchu

C

Úroveň hluku v súvislosti s vonkajšou úrovňou hluku (dB)

B (72 dB)