Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky MasterSteel

MasterSteel je cielene nízkorozpočtová značka poskytujúca slušný základný výkon za lákavú cenu, určená pre mestských a príležitostných vodičov, pre ktorých je prioritou denný transfer do práce a občasné presuny mestskými ulicami. Malý počet najazdených kilometrov pri nízkych rýchlostiach zohľadnené v adekvátnom výkone a veľmi atraktívnej cene určite zaujmú.

MasterSteel SuperSport

MasterSteel SuperSport

Značka pneumatík s holandskými koreňmi, juhoafrickou produkciou a euro-ázijským technologickým konceptom valí svoje kilometre od roku 1981, odkedy patrí medzi najstaršie súkromné značky na trhu. So svojou výrobou zameranou na letné i zimné použitie pre malé mestské autá, rodinné vozidlá až ľahké úžitkové vozy pokrýva práve to spektrum zákazníkov, ktorí dokážu oceniť lákavú hodnotu a postačuje im bežný výkon.

Pokiaľ patríte medzi šetrných vodičov čo do počtu kilometrov i výkonu, budgetová značka pneumatík MasterSteel vám určite ulahodí. Primeraný výkon pri vyššom zaťažení zvládnu pneumatiky MasterSteel Light Truck určené pre vany a úžitkové vozidlá, ktoré sa vďaka vhodnému mixu materiálov zhostia manévrovania na suchých i mokrých vozovkách dostatočne spoľahlivo.

Modely MasterSteel ProSport a MasterSteel SuperSport zacielené na športovejšiu jazdu a mierne vyššie rýchlosti vďaka svojim asymetrickým dezénom dôkladne priľnú k vozovke a zodpovedne kopírujú jej povrch za každého počasia. Osobné automobily vyššej strednej ako aj luxusnej triedy s ilúziami o športových zážitkoch si s nimi prídu na svoje.

Letné pneumatiky MasterSteel


Zimné pneumatiky MasterSteel


Celoročné pneumatiky MasterSteel