Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Laufenn

Pokrok za rozumnú cenu prezentuje značka Laufenn z dielne juhokórejskej spoločnosti Hankook Tires. Snaha o uspokojenie všestranných potrieb a rôznych životných štýlov je prezentovaná spoľahlivými pneumatikami pre osobné vozy, 4x4, SUV, ľahké nákladné automobily, až po nákladné autá, autobusy a vysokovýkonný motošport.

Laufenn i Fit LW31

Laufenn i Fit LW31

Juhokórejská spoločnosť Hankook Tires po prvýkrát uviedla na US trh v roku 2014 značku Laufenn demonštrujúcu rozumnú voľbu so skvelým výkonom pre rodinné vozy obľubujúce citlivú a zároveň pohodovú jazdu. O rok neskôr sa dostala aj na európske trhy a súčasne aj na strategické trhy po celom svete.

Dnes predstavuje Laufenn jednu z najrýchlejšie rastúcich spoločností na globálnom trhu pneumatík. Tam ju dostal jej intenzívny výskum a vývoj, ktorý spoločnosti umožňuje napredovať rýchlym tempom prostredníctvom poskytovania kvality, štýlu a pridanej hodnoty v širokej škále pneumatík.

Pneumatiky vhodné na celú sezónu aj rôzne terény prezentujú vysoký výkon za prijateľné ceny. Základné charakteristiky ako zosilnený krycí pás pre vyššiu tuhosť, štvorcová vzorka dezénu pre lepší kontakt s povrchom či optimalizovaná kremičitá zmes pre nízky valivý odpor a vysoký km výkon sú samy o sebe bonusom.

Model Laufenn i Fit LW31 optimalizovaný od konštrukcie po veľké dutiny behúňa flexibilne reaguje na akékoľvek zimné počasie i povrch, zatiaľ čo zimné pneu Laufenn i Fit Van LY31 stavané na väčšiu záťaž spoľahlivo uspokoja vany s vyšším zaťažením pri súčasnom eko správaní.

Letné pneumatiky Laufenn


Zimné pneumatiky Laufenn


Celoročné pneumatiky Laufenn


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Laufenn