Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Goodyear Eagle Vector EV 2+

Synergia letných a zimných vlastností vyústila do novogeneračného modelu Goodyear Eagle Vector EV 2+, ktorý dokáže fungovať efektívne počas celého roka. Aktívne za každého počasia, podmienok a v každej svojej lamele, pneumatiky Goodyear Eagle Vector EV 2+ vás presvedčia, že jazdiť bezpečne, spoľahlivo a nákladovo efektívne zároveň už nie je žiadna záhada.

Smerový dezén behúňa v tvare „V“ je natoľko flexibilný od vzoru po zloženie, že sa dokáže prispôsobiť rozpáleným i zasneženým vozovkám. Aj prostredníctvom smerových drážok či hustej siete zvlnených lamiel aktivuje svoje profilové vlastnosti a zaberie od adhézie, cez evakuáciu vody a snehu, až po akceleráciu a brzdenie, aby vás do cieľa doviezol bezpečne v akomkoľvek počasí.

Vektorové výpočty pneumatiky Goodyear Eagle Vector EV 2+ okrem výrazného zvýšenia kilometrového výkonu súčasne znižujú spotrebu energie a správajú sa šetrne k životnému prostrediu. K tomu prispieva i kaučuková zmes na báze oxidu kremičitého, ktorá obsahuje len veľmi málo nežiaducich polycyklických aromátov a zároveň zabezpečuje maximálnu priľnavosť aj pri meniacich sa teplotách.

Výhody pneumatiky Goodyear Eagle Vector EV 2+

  • celoročné pneumatiky pre osobné vozidlá
  • dezén behúňa v tvare „V“ pre expresné odvodnenie za pomoci smerových drážok
  • hustá sieť zvlnených lamiel pre vynikajúce priľnutie na akomkoľvek povrchu
  • technológia SmartTRED pre dokonalé prispôsobenie rôznym podmienkam a dlhšiu životnosť
  • flexibilná kaučuková zmes na báze oxidu kremičitého s malým obsahom nežiaducich polycyklických aromátov pre ekologické správanie
  • dlhá životnosť a vyšší km výkon pre efektívnu prevádzku i šetrenie životného prostredia
Druh:
Typ:
Značka: Pneumatiky Goodyear