Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Cooper

Americká Cooper Tire & Rubber Co. predstavuje pojem známy medzi milovníkmi a majiteľmi terénnych vozidiel. Prioritne zamerané na SUV a 4x4 vozidlá pneumatiky Cooper zastupujú všetky typy terénnych pneumatík. Investície smerujúce do vývoja však nezabúdajú ani na osobné a dodávkové automobily v európskych jazdných podmienkach, malé vozidlá a strednú triedu.

Cooper Discoverer M+S Sport

Discoverer M+S Sport

Od roku 1914, kedy John F. Schaefer a Claude E. Hart zakúpili spoločnosť na opravu a obnovu pneumatík, ich cieľom bolo expandovať. A to sa im od začiatku darilo s neuveriteľnou presnosťou. Od väčších priestorov, cez iné spoločnosti, až do celého sveta. V roku 1949 spoločnosť mení svoj názov na Cooper Tire & Rubber co. LTD a v nasledujúcich desaťročiach sa rozširuje na všetky kontinenty.

V roku 2003 vstúpením do Kenda Rubber Industrial začína s výstavbou fabriky v Číne a rok na to s výrobou pasívnych systémov kontroly pre automobilový priemysel. Cooper je inovatívny výrobca pneumatík, ktorý má svoje špičkové testovacie centrum v San Antoniu, na ktorom dodnes testuje svoje novinky.

Zimné pneumatiky Cooper sú typické svojou tuhosťou a vynikajúcou trakciou v zasneženom teréne, za čo vďačia technológii Snow Groove Design zastúpenej napr. v modeli Discoverer M+S Sport pre výkonné SUV.

Letné pneumatiky Cooper


Zimné pneumatiky Cooper


Celoročné pneumatiky Cooper


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Cooper