Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Pneumatiky Austone

Austrálska značka Austone prezentuje širokú škálu vysoko univerzálnych produktov uspokojujúcich osobné, komerčné, úžitkové až nákladné vozidlá a zahŕňa aj run-flatové, celosezónne či extrémne terénne modely pneumatík pokročilého dizajnu za priaznivé ceny.

Austone SP901

Austone SP901

Austrálska jednotka – Austone Tires vznikla fúziou čínskeho zvučného technologického vývojára Shandong Chengshan Group a americkej spoločnosti Cooper Tire and Rubber Company of America v roku 1999. Za na prvý pohľad relatívne mladou spoločnosťou stojí skúsený background z Číny, ktorý aktívne moderné americké dezény podporuje pokročilými výrobnými procesmi a technológiami.

Synergia spájajúca bonusy oboch zlúčených spoločností vyústila do pneumatík vysokých štandardov bezpečnosti a kvality s primeranou ekonomickou efektívnosťou, čo ocenia vodiči všetkých vozov počas celého roka. V súčasnosti zastúpená vo viac ako 100 krajinách sveta, značka Austone prezentuje ekonomické varianty s hi-tech výhodami.

Pneumatiky Austone navrhnuté pre automobily strednej a prémiovej triedy a SUV excelujú na zimných cestách. Zatiaľ čo asymetrický model Austone SP901 vyniká extra prísavným efektom obzvlášť žiadaným na zľadovatených povrchoch, zimné pneumatiky Austone SP902 charakterizuje excelentná ovládateľnosť zabezpečená kontinuálnymi blokmi, ktorú si vychutnáte spolu s jazdou zasneženou krajinou.

Letné pneumatiky Austone


Zimné pneumatiky Austone


Celoročné pneumatiky Austone


Univerzálne (All-Terrain) pneumatiky Austone


Terénne (Mud-Terrain) pneumatiky Austone