Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné boxy Thule

Švédska značka Thule je popredným výrobcom strešných boxov ako aj ďalších praktických vzájomne kompatibilných autodoplnkov určených pre aktívny život mimo domu. Od športovej výbavy, cez každodenné potreby, v rôznych tvaroch a veľkostiach, obohatené o pokrokové technológie, strešné boxy Thule vás priblížia k vášmu cieľu.

Rybárčenie bolo prvotným podnetom vzniku značky Thule v roku 1942 vo švédskom Malmö. Toho času Erik Thulin začal vyrábať produkty pre rybárov a jeho aktívny prístup k životu postupne rozšíril aj na ďalšie potreby pre outdoorové aktivity.

Prvý strešný box z dielne Thule – Ski box TB-11 určený na prevoz lyží, predviedol svoje schopnosti v roku 1977. Nasledoval Thule Combibox 250 v roku 1984 a úspech na seba nenechal dlho čakať. Značka Thule sa stala najväčším svetovým producentom strešných boxov a svoje popredné pozície obhajuje dodnes.

Filozofia aktívneho života ako základ značky Thule je presadzovaná prostredníctvom všetkých jej produktov. Rovnako strešné boxy Thule poskytujú veľkorysé riešenia od objemu, cez jednoduchú montáž a fixáciu, až po komfortné užívanie. A nezabúdajú pritom ani na výkonnostnú či imidžovú stránku vášho vozidla.

Odporúčané strešné boxy značky Thule

Od športových cez elegantné, od malých po XXL, strešné boxy Thule sú skutočne pre všetky miery batožiny aj vozidiel. Vyskúšajte strešný box Thule Touring 780 Titan, ktorého dostatočná veľkosť Large a skosený tvar avizujú, že doňho zbalíte naozaj všetko potrebné, prípadne Thule Excellence XT Titan v tvarovo i farebne excelentnom prevedení.

Vyberte si z našej ponuky strešných boxov Thule