Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Thule Touring 780 Titan

Dostupnosť:
1 ks na centrálnom sklade, osobný odber zajtra
Dodanie kuriérom 21.10.
Cena s DPH:
400 €

O túry všetkého druhu bez batožinových starostí sa postará strešný box Thule Touring 780 Titan. Dostatočná veľkosť L - large a skosený tvar avizujú, že doňho zbalíte skutočne všetko potrebné, bez obmedzenia vášho balenia či rýchlosti vášho vozidla (do 130 km/hod.).

So strešným boxom Thule Touring 780 Titan si navyše zašportujete len v cieli. Technologicky vyspelý box Thule Touring 780 Titan vás nenechá trápiť sa pri jeho obsluhe. Práve naopak, obslúži vás takmer sám. Váhu len 15 kg pri objeme 420 l jednoducho nakliknete na strešný nosič prostredníctvom patentovaného montovacieho systému FastClick a môžete začať s balením z jednej alebo aj druhej strany.

Pripútaná popruhmi na protišmykovej podložke sa akákoľvek výstroj zdrží nežiaducich pohybov aj v kolíznych situáciách. Uzamknutá centrálnym systémom sa vydá na túru mimo boxu len s vaším pričinením. Thule Touring 780 Titan v titánovej aeroskin verzii dodá vášmu tátošovi nadčasový look, kým čierna lesklá verzia boxu Thule Touring 780 Black zvýrazní dynamický náboj vozidla a vašu chuť po outdoorových aktivitách.

Technické parametre – Thule Touring 780 Titan

Vonkajšie rozmery 196 x 78 x 43 cm
Hmotnosť 15 kg
Nosnosť 50 kg
Objem 420 l
Kapacita 4 - 5 snowboardov, 5 - 7 párov lyží s max. dĺžkou 180 cm
Upevnenie Fast-Click
Otváranie Dual-Side – obojstranné, otvárací mechanizmus pružinový Dual-Force
Farba titánová
Upevňovacie popruhy áno