Viac informácií

Strešný box Thule Motion Sport 600 Silver

Dostupnosť:
Nedostupné
Cena s DPH:
276,20 €
Momentálne nedostupné, informujte sa

Vydajte sa za športom v každom ročnom období. Strešný box Thule Motion Sport 600 Silver je vždy pripravený vyraziť. Jeho skvelé charakterové vlastnosti, dostatočný objem (do 320 l) a atletické tvary s prvkami aerodynamiky nielen zbalia, ale aj dostatočne ochránia vašu športovú výbavu. A navyše vôbec nebránia v pohybe či výkone vášho vozidla.

Pragmatické využitie vnútorného priestoru na maximum umožňuje zbaliť lyže, snowboardy či batožinu najefektívnejším možným spôsobom a upevniť ich tak bezpečne ako sa len dá. A pritom sa k nim dostanete z oboch strán vozidla presne tak, ako vám práve najviac vyhovuje. Power-Click systém na rýchlu montáž urýchli úvodnú inštaláciu strešného boxu Thule Motion Sport 600 Silver, kým centrálne uzamknutie je nastavené na jeho maximálnu bezpečnosť.

Začnite so športom už pri výbave vášho vozidla a vylaďte jeho imidž strešným boxom Thule Motion Sport 600 Silver v športovo elegantnej striebornej verzii, prípadne siahnite po dynamike v čiernom prevedení Thule Motion Sport 600 Black.

Technické parametre – Thule Motion Sport 600 Silver

Vonkajšie rozmery 190 x 67 x 42 cm
Hmotnosť 14 kg
Nosnosť 75 kg
Objem 320 l
Kapacita 3 - 4 snowboardy, 4 - 6 párov lyží s max. dĺžkou 175 cm
Upevnenie Power-Click
Otváranie Dual-Side – obojstranné, otvárací mechanizmus pružinový Dual-Force
Farba strieborná lesklá
Upevňovacie popruhy áno