Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Thule Dynamic M 800 Black

Dostupnosť:
1 ks na centrálnom sklade, osobný odber 29.9.
Dodanie kuriérom 30.9.
Cena s DPH:
689,99 €

Doprajte svojmu vozidlu dynamiku bez limitov. Strešný box Thule Dynamic M 800 Black ho nijako neobmedzí vo výkone ani pri plnom zaťažení. Jeho praktický tvar veľkosti M je tak akurát na cesty za športom i relaxom, kým pragmatická technológia difuzéra optimalizuje prúdenie vzduchu okolo boxu a dodáva mu správny ťah.

Na prvý pohľad plochý, zato vnútorne dostatočne priestranný strešný box Thule Dynamic M 800 Black vám rád pomôže s vašou športovou výbavou aj batožinou do objemu 320 l a 75 kg. Box Thule Dynamic M 800 Black svoju dynamiku presadzuje od prvého momentu upevnenia na strešný nosič.

Pomocou Power-Click technológie ho nasadíte a bezpečne upnete aj jednou rukou. Obojstranné predvídavé otváranie veka myslí na každú situáciu a nenechá vás bez batožiny ani v neočakávaných momentoch, rovnako ako centrálne zamykanie, ktoré box a jeho náklad náležite ochráni.

Vysoko športové lesklé čierne prevedenie strešného boxu Thule Dynamic M 800 Black môžete pohodlne vymeniť za titánovú metalízu strešného boxu Thule Dynamic M 800 Titan a vychutnať si rovnaké výhody s jemnejším lookom.

Technické parametre – Thule Dynamic M 800 Black

Vonkajšie rozmery 206 x 84 x 34 cm
Hmotnosť 18 kg
Nosnosť 75 kg
Objem 320 l
Kapacita 4 - 5 snowboardov, 5 - 7 párov lyží s max. dĺžkou 180 cm
Upevnenie Power-Click
Otváranie Dual-Side – obojstranné, otvárací mechanizmus pružinový Dual-Force
Farba čierna lesklá
Upevňovacie popruhy áno