Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Yokohama C.Drive2 AC02 185/60 R14 82H

Yokohama C.Drive2 AC02 185/60 R14 82H Ilustračná fotografia
Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa
Cena s DPH:
44,26 € 82,20 € (-46%)
Momentálne nedostupné, informujte sa

Letné pneumatiky Yokohama C.Drive2 AC02 sú určené pre osobné autá a veľké rodinné vany. Pneumatiky AC02 majú vynikajúce správanie za mokra a sú šetrné k životnému prostrediu vďaka nízkemu valivému odporu.

Zlúčeniny oxidu kremičitého s vysokou molekulovou hmotnosťou polyméru zabezpečujú spoľahlivú stabilitu riadenia a vynikajúcu trakciu na akejkoľvek ceste, čo Vám umožní sústrediť sa na jazdu bez obáv o stav vozovky.

Zvýšený podiel oxidu kremičitého v behúni poskytuje vynikajúcu priľnavosť za mokra pri zachovaní dobrej úrovne valivého odporu, čo znižuje náklady na pohonné hmoty. Dlhé polyméry sú medzi sebou vzájomne prepojené, čím umožňujú vynikajúci výkon ako aj veľký počet najazdených kilometrov.

Yokohama C.Drive2 AC02 majú rozšírený asymetrický dezén "Full Logic", ktorý je teraz ešte lepší. Umiestnenie drážok zaisťuje lepší výkon na mokrom aj suchom povrchu vozovky. Skosenie blokov v tvare diamantu zmierňuje tlak na centrálne rebrá, čo zabraňuje nerovnomernému opotrebovaniu.

Minimalizovaná plocha drážky vo vonkajšom pásme a skrátené drážky na vnútornej strane ramena sú navrhnuté tak, aby zachovali tuhosť pri zatáčaní, zatiaľ čo štyri priame drážky a špirálové drážky na hlavných rebrách sú účinné pri odvádzaní vody.

Palivová efektivita v súvislosti s valivým odporom pneumatík

F

Bezpečnosť v súvislosti s priľnavosťou na mokrom povrchu

C

Úroveň hluku v súvislosti s vonkajšou úrovňou hluku (dB)

3 (72 dB)