Viac informácií

Nosiče bicyklov

Buzz Spark 3

Medzi užívateľmi zrejme najpopulárnejším nosičom značky Buzz je Spark 3, určený na tri bicykle. Má sklopnú funkciu, ktorá umožňuje prístup k batožine v zadnej časti vozidla, a to aj pri plnom naložení nosiča. Nie je nutné bicykle skladať, stačí naložený nosič jednoducho sklopiť. Keďže sa dá sklopiť dostatočne nízko, ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 375 €

Peruzzo Pure Instinct 4

Technické údaje: Počet bicyklov max. 4 Sklopená funkcia: áno Zamykanie áno - ťažné zariadenie / áno - bicykle Nosnosť 60 kg Hmotnosť 19 kg Materiál galvanizovaná oceľ Montáž na ŤZ rýchloupínací mechanizmus Typ zástrčky 13 pólová Charakteristika sklopný do veľmi kompaktných rozmerov Rozšírenie na ďalší bicykel nie Viac »

Skladom
Cena s DPH: 375 €

Buzz Rack Scorpion

Jedinečný nosič vo svojej triede, ktorý umožňuje prepravu dvoch bicyklov až do hmotnosti 60kg. Je vhodný aj pre elektrobicykle. Určený je pre ťažné zariadenia s priemerom 50mm. Upínanie na ťažné zariadenie je jednoduché, pričom systém sa uzamkne pomocou uzamykacieho tlačidla. Tento systém spĺňa aj tie najvyššie ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 395 €

Atera Strada Sport M3

Nosič Strada Sport M3 jednoducho pripevníte k ťažnému zariadeniu každého vozidla. Stačí položiť na ťažné zariadenie a stlačiť páku. Výhodou je, že ho nie je potrebné uťahovať. Aj keď je určený až na prepravu troch bicyklov, je pomerne malý. Preto sa zmestí takmer do každého batožinového priestoru. Prednosťou je možnosť ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 399 €

Thule Velocompact 924

Nosič pre dva bicykle do hmotnosti 46 kilogramov, ktorý je vybavený rýchloupínacím systémom. Thule VeloCompact 924 je vybavený tiež sklopným systémom a je uzamykateľný. Technické parametre: Kapacita: 2 Nosnosť: 46kg Hmotnosť: 14kg Konektor: 13 pólový Upnutie: rýchloupínací systém Uzamykanie: áno Sklopenie: áno Viac »

Skladom
Cena s DPH: 409,99 €

Atera Strada Evo 2

Ak hľadáte nosič na dva bicykle, ktorý je dobre skladovateľný, pomerne ľahký a je jednoduchý na manipuláciu, voľte model Strada Evo2. Uchopí bicykle rôznych rozmerov, a to s okrúhlymi aj oválnymi rámami. Možnosť dostať sa do batožinového priestoru bez zloženia bicyklov ocenia aj náročnejší užívatelia. V cene dodávame ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 429 €

Westfalia Portillio 2 BC 60

Mimoriadne multifunkčný nosič na ťažné zariadenie Westfalia Portilo 2BC 60 je určený na dva bicykle, pričom je rozšíriteľný až na tri bicykle s nosnosťou do 60kg. Jeho sklápací mechanizmus umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru vozidla. Nosič je možné v prípade potreby transformovať na nosič lyží. S ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 440 €

ProUser Bosal Compact Premium

Stabilný, skladací nosič na prepravu až štyroch bicyklov. Inštalácia a demontáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Naloženie a zaistenie bicyklov trvá len pár minút. V prípade nepoužívania môže byť nosič demontovaný. Technické informácie: Počet bicyklov max. 4 Sklopená funkcia: áno Zamykanie áno - ťažné zariadenie / áno - ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 459 €

Thule G6 Euroway 928 G2

Tento nosič je mimoriadne obľúbený pre jeho jednoduché použitie. Na ťažné zariadenie auta sa dá namontovať bez použitia akéhokoľvek náradia. Je vybavený sklopnou funkciou, ktorá sa ovláda pedálom. Vďaka tomu máte voľné ruky na pridržiavanie bicyklov pri sklápaní. Každý užívateľ ocení, že do batožinového priestoru sa ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 459,99 €

Thule Velospace

Thule BackSpace Vám umožní pohodlne prepravovať náklad za vozidlom. Jednoducho, bez použitia náradia ho namontujete na výklopný cyklonosič Thule VeloSpace. Box Thule Velospace je veľmi ľahký, ale zároveň mimoriadne odolný. Ak potrebujete zvýšiť kapacitu svojho vozidla, je ideálnou voľbou. Má nosnosť 50 kg a objem až 300 ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 469,99 €

Atera Strada DL3

Nízka hmotnosť a malé rozmery robia z tohto nosiča jeden z najobľúbenejších produktov vo svojej kategórii. Je určený na tri bicykle s priemerom rámov od 25 až do 80 mm. Inštalácia nosiča Strada DL3 je veľmi jednoduchá. Stačí položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Nie je nutné žiadne ďalšie uťahovanie. Nosič sa ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 499 €

Atera Strada Sport M3 + adaptér

Strada SPORT M3 sa vyznačuje hlavne svojou nízkou hmotnosťou. Manipulácia s ním je teda veľmi jednoduchá. Rovnako ako ostatné modely Strada, aj tento má sklápací systém pre rýchly prístup k batožinovému priestoru. Nosič je uzamknuteľný k ťažnému zariadeniu. Rovnako aj bicykle sa dajú uzamknúť k nosiču. Môžete ich teda ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 499 €

Atera Strada Vario 2

S nosnosťou do 60 kg je určený pre dva klasické alebo dva elektrobicykle. Pevné uchopenie a uzamknutie bicyklov zaistí bezpečnosť počas jazdy, ale aj v prípade, že bicykle necháte v stojane bez dozoru. Montáž je veľmi jednoduchá a nie je k nej potrebné žiadne náradie. Všetko zvládnete pomocou pákového zariadenia za pár ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 499 €

Thule Velospace 917

Univerzálny nosič pre všetky typy bicyklov. Vysoká nosnosť umožňuje prevážať nielen klasické, ale aj elektrické bicykle. Medzera medzi bicyklami je extra široká, až 25 cm. Umožňuje tak prevoz bicyklov so širokými kolesami. Ako ostatné nosiče Thule, aj tento sa vyznačuje jednoduchou montážou bez náradia a prístupom k ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 499 €

Thule Velocompact 926

Stojan má kapacitu na tri bicykle, pričom je možné ho rozšíriť na štyri. Ako všetky nosiče značky Thule má rýchloupínací a sklopný systém a tiež možnosť uzamykania nosiča o ťažné zariadenie a bicykla o nosič. Technické parametre: Kapacita: 3 Rozšíriteľný na 4: áno Nosnosť: 60kg Hmotnosť: 14kg Konektor: 13 pólový ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 499,99 €

Thule Easy Fold 931

Šikovný skladací nosič na dva bicykle, ktorý je vhodný pre všetkých akčných cyklistov. Je veľmi flexibilný, takže do batožinového priestoru auta sa dostanete aj s naloženými bicyklami. Nosič je uzamykateľný, takže svoje bicykle môžete nechať bez dozoru. Po zložení nosič pohodlne odložíte do priloženej tašky. Technické ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 509,99 €

Thule Euroclassic G6 929

Pre rodiny s deťmi je ideálnou voľbou nosič Thule EuroClassic G6 929. Dajú sa naň upevniť tri bicykle, s možnosťou rozšírenia na štyri. V prípade, že prepravujete elektrické bicykle, na tento nosič ich môžete uložiť dva. Montáž aj demontáž nosiča zvládnete bez problémov aj jednou rukou. Na sklopenie nosiča slúži ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 539,99 €

Atera Strada Evo 3

Jednoducho ovládateľný a tiež úsporne skladovateľný nosič je vhodný na rámy bicyklov až do priemeru 80 mm. Uchopiť dokáže okrúhle aj oválne rámy, ktoré upevní plastovým popruhom s kovovým jadrom. Otáčacie kĺby umožňujú uchytiť všetky typy a rozmery bicyklov. Samozrejmosťou je možnosť uzamknutia nosiča k ťažnému ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 559 €

Thule Velocompact 926 + adaptér

Stojan na ťažné zariadenie spolu s adaptérom, vďaka ktorému sa jeho kapacita zvýši z troch bicyklov na štyri. Samozrejmosťou je uzamykanie, sklopná funkcia a rýchloupínací systém. Technické parametre: Kapacita: 4 Rozšíriteľný na 4: áno Nosnosť: 60kg Hmotnosť: 14kg Konektor: 13 pólový Upnutie: rýchloupínací systém ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 589,99 €

Cykell T2, Whispbar WB T2

Medzi užívateľmi je tento nosič značky Cykell najpopulárnejší. Systémom „iba klik“ sa upína na ťažné zariadenie a unesie dva bicykle. Je možné ho však rozšíriť tak, že jeho kapacita je tri bicykle. Rýchla montáž a vysoká stabilita je to, čo na ňom užívatelia najviac oceňujú. Technické informácie: Kapacita (ks) 2 ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 595 €

Atera Strada DL3 + adaptér

Oproti ostatným modelom vyniká hlavne nízkou váhou a malými rozmermi, čo oceníte najmä pre jeho skladovaní. Napriek malým rozmerom však dokáže previezť až 4 bicykle. Ako ostatné modely značky Atera, aj tento má zadné koncové svetlá na zvýšenie bezpečnosti prepravy. Obľúbený je tiež pre jeho jednoduchú montáž bez náradia ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 599 €

Atera Strada Vario 3

Nosič Strada Vario3 je určený na tri klasické alebo dva elektrické bicykle. Ako ostatné nosiče značky Atera, je charakteristický ľahkou inštaláciou a výraznými zadnými svetlami pre zvýšenie bezpečnosti prepravy. Jednoduchým odistením poistky a pritlačením na pedál sa nosič odtiahne od auta a vytvorí miesto pre vstup do ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 599 €

Cykell T3, Whispbar WB T3

Nosič na ťažné zariadenie, ktorý ocenia najmä početnejšie rodiny. Je stavaný na tri bicykle, s možnosťou rozšírenia až na štyri. Pevný a stabilný nosič využíva, tak ako ostatné nosiče značky Cykell, systém sekundovej montáže jediným klikom. Technické informácie: Kapacita (ks) 3 Kapacita (kg) 60 Šírka (cm) 100 Výška ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 646 €

Atera Strada Evo 3 + adaptér

Tento nosič je určený pre tri bicykle, pričom je možné zvýšiť kapacitu až na štyri prepravované bicykle. Vysoká možnosť zaťaženia, až do 66 kg, umožňuje prevážať aj elektrobicykle. Hodí sa na každé ťažné zariadenie, pričom sa dá namontovať len jednoduchým zatlačením rukoväte. Na jeho montáž teda nie je potrebné žiadne ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 659 €

Cykell T3, Whispbar WB T3 + 1 nosič

Ideálny nosič na ťažné zariadenie pre náročných užívateľov. Pýši sa ocenením za najinovatívnejší a najprecíznejší nosič bicyklov na ťažné zariadenie. Jeho pripevnenie zvládne aj technicky menej zdatný užívateľ, keďže využíva systém „iba klik“. Technické informácie: Kapacita (ks) 4 Kapacita (kg) 60 Šírka (cm) 110 ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 752 €