Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

 

1. Kto sa môže zapojiť do akcie?

Táto ponuka je navrhnutá špeciálne pre spotrebiteľov (tj jednotlivcov, ktorí si kupujú pneumatiky na súkromné použitie, nie na profesionálne použitie alebo ako súčasť obchodných alebo komerčných aktivít), ktorí si kúpili 4 letné pneumatiky Goodyear počas obdobia trvania akcie od participujúceho predajcu.

2. Ktoré pneumatiky Goodyear sú v akcii podporované?

Súťaž sa vzťahuje na celé portfólio letných pneumatík Goodyear (osobné, SUV / 4x4, ľahké nákladné vozidlá) Hodnota cashbacku závisí od veľkosti ráfika, ako je uvedené v nasledujúcej tabuľke, pri nákupe celej sady pneumatík (4 ks).

Rozmer pneumatík Do 16" 17" a 18" 19" a vyššie
Cashback, pri zakúpených 4 kusoch 20 € 35 € 50 €

3. Musím nahrať kompletnú účtenku/faktúru?

Áno, pre schválenie je potrebné nahrať kompletnú účtenku/faktúru. Na účtenke/faktúre musí byť zreteľne uvedený dátum nákupu, kontaktné informácie predajcu a podrobnosti o zakúpených pneumatikách (model, rozmer, množstvo).

4. Na aké obdobie sa kampaň vzťahuje?

Všetky nákupy v tejto propagačnej akcii musia byť uskutočnené prostredníctvom participujecého predajcu v stanovenom období akcie: 08.03.2021–09.05.2021.

5. Do kedy musia byť zakúpené pneumatiky registrované?

Registrácia zakúpených pneumatík musí byť zadaná v systéme najneskôr do 09.05.2021 na stránke akcia.goodyear.sk

6. Kedy dostanem peniaze z cashbacku?

Platba bude dokončená do 14 dní od dátumu registrácie nákupu. Ak ste platbu nedostali do 30 dní od registrácie nákupu (a registrácia bola schválená a boli splnené všetky podmienky akcie), kontaktujte nás emailom na info@akcia.goodyear.sk.

7. Žiadne peniaze som neobdržal. Čo mám robiť?

Ak ste platbu neobdržali do 30 dní od registrácie nákupu, kontaktujte nás na adrese akcia.goodyear.sk.

8. Na koho sa môžem obrátiť v prípade otázok, ktoré tu neboli zodpovedané?

Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpovede tu alebo v obchodných podmienkach súťaže, kontaktujte nás vyplnením kontaktného formulára na webových stránkach súťaže alebo emailom na info@akcia.goodyear.sk.

 

Obchodné podmienky