Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné boxy Packline

Nórska značka strešných boxov Packline patrí k najstarším a najprepracovanejším a vďaka svojej bohatej histórii a neustálemu napredovaniu valcuje severské trhy automobilových doplnkov. Na európskom severe by ste márne hľadali predávanejšie strešné boxy ako Packline. História nórskeho výrobcu strešných boxov so sídlom v Drammen siaha až za hranice jeho vlasti, do susedného Švédska a rodinnej skupiny HTS Hans Torgersen & Sonn AS s koreňmi v roku 1919.

Dôkladne zakorenené know-how a inovácie vyvíjané počas viacerých generácií robia zo značky Packline lídra vo svojej oblasti. Rok 1970 bol pre značku Packline prelomovým, nakoľko práve vtedy spustila výrobu úložných a úzkych lyžiarskych boxov pod názvom Skiline vo švédskom Strängnes.

12 rokov na to uzrel svetlo sveta prvý laminátový strešný box a rok 1984 bol svedkom súčasného dizajnu, ktorý sa s neustálymi technologickými inováciami a menšími tvarovými obmenami formuje dodnes. Sklenené vlákno ako dôležitý komponent strešných boxov značky Packline im dodáva vysokú pevnosť ešte viac podporenú progresívnou metódou Twin Sheet kombinujúcou vákuové lisovanie a zváranie dvoch ABS dosiek do jedného celku.

A tu ich pokrokové novinky zďaleka nekončia, práve naopak. Hi-tech systémy umožňujúce jednoduchú inštaláciu a manipuláciu robia zo strešných boxov značky Packline skutočne komfortné komponenty auto výbavy.

Odporúčané strešné boxy značky Packline

Konštrukčne zosilnené a imidžovo vyladené do posledného detailu sú strešné boxy Packline NX 195 a NX 215 s netradičným spôsobom otvárania veka – zozadu, čo umožňuje prístup k batožine z oboch strán naraz.

Vyberte si z našej ponuky strešných boxov Packline