Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešné boxy Packline

Nórska značka strešných boxov Packline patrí k najstarším a najprepracovanejším a vďaka svojej bohatej histórii a neustálemu napredovaniu valcuje severské trhy automobilových doplnkov. Na európskom severe by ste márne hľadali predávanejšie strešné boxy ako Packline. História nórskeho výrobcu strešných boxov so sídlom v Drammen siaha až za hranice jeho vlasti, do susedného Švédska a rodinnej skupiny HTS Hans Torgersen & Sonn AS s koreňmi v roku 1919.

Dôkladne zakorenené know-how a inovácie vyvíjané počas viacerých generácií robia zo značky Packline lídra vo svojej oblasti. Rok 1970 bol pre značku Packline prelomovým, nakoľko práve vtedy spustila výrobu úložných a úzkych lyžiarskych boxov pod názvom Skiline vo švédskom Strängnes.

12 rokov na to uzrel svetlo sveta prvý laminátový strešný box a rok 1984 bol svedkom súčasného dizajnu, ktorý sa s neustálymi technologickými inováciami a menšími tvarovými obmenami formuje dodnes. Sklenené vlákno ako dôležitý komponent strešných boxov značky Packline im dodáva vysokú pevnosť ešte viac podporenú progresívnou metódou Twin Sheet kombinujúcou vákuové lisovanie a zváranie dvoch ABS dosiek do jedného celku.

A tu ich pokrokové novinky zďaleka nekončia, práve naopak. Hi-tech systémy umožňujúce jednoduchú inštaláciu a manipuláciu robia zo strešných boxov značky Packline skutočne komfortné komponenty auto výbavy.

Odporúčané strešné boxy značky Packline

Konštrukčne zosilnené a imidžovo vyladené do posledného detailu sú strešné boxy Packline NX 195 a NX 215 s netradičným spôsobom otvárania veka – zozadu, čo umožňuje prístup k batožine z oboch strán naraz.

Vyberte si z našej ponuky strešných boxov Packline

Strešný box Packline NX 195

Strešný box Packline NX 195 Užite si komfort už pri balení. Pokrokový strešný box Packline NX 195 pretavuje najnovšie výrobné technológie do praxe a umožňuje vám vychutnať si všetky ich výhody v jednom. Vyrobený progresívnou metódou Twin Sheet kombinujúcou vákuové lisovanie a zváranie dvoch ABS dosiek do jedného celku je konštrukčne silný, zato pozoruhodne ľahký. Spodný diel boxu so zníženou hranou umožňuje ľahký prístup k vnútornému objemu ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 790 €

Strešný box Packline NX 215

Strešný box Packline NX 215 Zbaľte sa štýlovo. So strešným boxom z nórskej dielne Packline to inak ani nepôjde. Svojimi líniami totiž dokonale ladí s vaším vozidlom (akýmkoľvek) a kapacitou s vašimi potrebami. Vo vysoko lesklej čiernej povrchovej úprave s logom ako módnym doplnkom sa navyše postará o váš trendy look za každých okolností. Strešný box Packline NX 215 patrí nielen svojím dizajnom, ale aj technickým prevedením medzi inovatívne ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 890 €