Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Packline NX 195

Dostupnosť:
1 ks na centrálnom sklade, osobný odber 24.9.
Dodanie kuriérom 25.9.
Cena s DPH:
790 €

Užite si komfort už pri balení. Pokrokový strešný box Packline NX 195 pretavuje najnovšie výrobné technológie do praxe a umožňuje vám vychutnať si všetky ich výhody v jednom.

Vyrobený progresívnou metódou Twin Sheet kombinujúcou vákuové lisovanie a zváranie dvoch ABS dosiek do jedného celku je konštrukčne silný, zato pozoruhodne ľahký. Spodný diel boxu so zníženou hranou umožňuje ľahký prístup k vnútornému objemu batožiny (až 380 l, 75 kg), kým aerodynamické vrchné veko naň dosadá bez presahu a rušivých vplyvov, vytvárajúc spolu kompaktnú líniu podčiarknutú vysoko nadčasovou čiernou farbou.

Inovatívne je aj otváranie boxu – zozadu, čím poskytuje veľkorysý priestor na manipuláciu z troch strán. S mechanizmom Lift-Off box Packline NX 195 zavriete a otvoríte naozaj bez starostí a sebaisto. Postará sa totiž o dôkladné dosadnutie uzáveru a spolu s centrálnym zámkom zabezpečia box proti otvoreniu, či už samovoľnému, počas kolízie na cestách alebo násilnému, s cieľom odcudzenia.

Strešný box Packline NX 195 sadne na váš strešný nosič ako uliaty a to naozaj easy spôsobom – buď čeľusťovým systémom izi2connect alebo izi2fit - do T–drážky.

Technické parametre – Packline NX 195

Vonkajšie rozmery 195 x 78 x 38 cm
Hmotnosť 19 kg
Nosnosť 75 kg
Objem 380 l
Upevnenie izi2connect - rýchloupínací čeľusťový systém alebo izi2fit - do T–drážky
Otváranie Lift-Off – zozadu
Materiál ABS
Farba Piano Black
Upevňovacie popruhy áno