Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Packline NX 215

Dostupnosť:
1 ks na centrálnom sklade, osobný odber 27.10.
Dodanie kuriérom 28.10.
Cena s DPH:
890 €

Zbaľte sa štýlovo. So strešným boxom z nórskej dielne Packline to inak ani nepôjde. Svojimi líniami totiž dokonale ladí s vaším vozidlom (akýmkoľvek) a kapacitou s vašimi potrebami. Vo vysoko lesklej čiernej povrchovej úprave s logom ako módnym doplnkom sa navyše postará o váš trendy look za každých okolností.

Strešný box Packline NX 215 patrí nielen svojím dizajnom, ale aj technickým prevedením medzi inovatívne unikáty. Vyrobený jedinečnou technológiou Twin Sheet spájajúcou vákuové lisovanie a zváranie dvoch ABS dosiek do jedného celku, vytvára konštrukčne pevný a odolný box.

Ďalšími charakteristikami, na ktoré môže byť box Packline NX 215 hrdý sú nižšia spodná hrana pre jednoduchšiu manipuláciu s batožinou, vrchné veko dosadajúce bez presahu, či otváranie zozadu systémom Lift-Off pre ľahší prístup k boxu. Upevňovacie popruhy a chránený bezpečnostný zámok sú samozrejmosťou starajúcou sa o vnútorný obsah strešného boxu Packline NX 215 bez vašich starostí.

Strešný box Packline NX 215 nič nenecháva na náhodu. Aj pri upevnení ponúka 2 systémy – čeľusťový izi2connect alebo T-drážkový izi2fit.

Technické parametre – Packline NX 215

Vonkajšie rozmery 215 x 90 x 31 cm
Hmotnosť 24 kg
Nosnosť 75 kg
Objem 450 l
Upevnenie izi2connect - rýchloupínací čeľusťový systém alebo izi2fit - do T–drážky
Otváranie Lift-Off – zozadu
Materiál ABS
Farba Piano Black
Upevňovacie popruhy áno