Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Výhercom v teste letných pneumatík je Bridgestone Turanza T005

Vyrobená bola podľa požiadaviek tisícich zákazníkov, čím je taká výnimočná?

Bridgestone Turanza T005

Víťazom testu letných pneumatík, ktorý usporiadal autoklub ADAC je nová cestovná pneumatika Bridgestone Turanza T005. Na prvom mieste medzi silnou konkurenciou sa umiestnila pneumatika s rozmerom 185/65 R15, ktorá dostala najlepšie hodnotenie nielen na suchom, ale aj mokrom povrchu. Tento výrobok získal vďaka svojim vyváženým jazdným vlastnostiam najvyššie hodnotenie na suchu, ale aj na vlhkej vozovke. Okrem toho však Turanza T005 získala dobré hodnotenie aj v kategórii opotrebovania a v spotrebe paliva, čo jej zaručilo víťaznú pozíciu.

Za úspechom značky Bridgestone, ktorá je najväčšou spoločnosťou na svete vo výrobe pneumatík, stojí vypytovanie sa tisícov spotrebiteľov po celej Európe o tom, aké sú ich požiadavky vo svete pneumatík a motorizmu. Vďaka odpovediam dokázala firma prispôsobiť výrobok tak, aby plne zodpovedala požiadavkám zákazníkov a preto sa stala Turanza T005 jednotkou na trhu. Výsledky prieskumu boli jednoznačné, spotrebitelia očakávajú od pneumatiky najmä pocit istoty, bezpečnosť, komfort, ale aj radosť z jazdy. Väčšina vodičov chce mať kontrolu and vozidlom nielen v každodennom živote, ale aj v náročných situáciách, ktoré sa na cestách objavujú a to najmä v zlom počasí. Turanza T005 je výsledkom všetkých požiadaviek vodičov a preto sa stala jednoznačným víťazom.

Cieľom výrobcov tejto letnej pneumatiky bolo aj to, aby Turanza T005 dokázala znižovať spotrebu paliva a ponúkala nielen dlhú životnosť,  ale aj najlepšie hodnotenie na informačnom štítku EU. To sa výrobcom podarilo a Turanza T005 všetky tieto požiadavky nakoniec spĺňa. Okrem toho však výrobok poskytuje aj vysokú úroveň ovládateľnosti a to za všelijakých poveternostných podmienok. Mokré cesty, zasnežená diaľnica alebo akútne brzdenie nie sú pre Turanzu T005 žiadny problém. Ide teda o výrobok, ktorý je najlepšie hodnotení nielen vďaka svojim jazdným vlastnostiam, ale aj spoľahlivosti na ceste.

Pneumatiku Turanza T005 dostanete vo všetkých veľkostiach pre všetky európske osobné vozidlá a SUV.  Zákazníci si môžu pohodlne vyberať z viac ako 170 rozmerov pneumatík pre kolesá s priemerom od 14“ do 21“. Ak ste premýšľali nad značkou pneumatík, ktoré sú momentálne najlepšími na trhu, Turanza T005 je tou najlepšou možnou voľbou.